Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szégyen az ha az állatokat...

Szégyen az ha az állatokat sokkal jobban szeretem miért bármilyen más emberi lényt?

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyám, már 9 éves és mindent megadok neki az életemnél is jobban szeretem. Nincsenek barátaim, visszahúzódó vagyok senkim sincs, és az embereket nem szeretem.

Nekem a kutyám jelenti a boldogságot, esküszöm, én nélküle sehol sem tartanék. Szerintetek ez beteges? Remélem nem.



2012. okt. 20. 20:39
1 2 3 4
 31/38 Ábelovszki Réka válasza:
100%
Én is nagyon szeretem az állatokat olyanok mint a naplóid hisz mindent elmondhatsz nekik!Nem szólnak bele meg semmi!Ez természetes hogy nagyon szereted az állatokat! :D
2012. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Teljesen normális dolog ez,hogy ennyire szereted a kutyusodat! Én is így vagyok vele,az úgy nevezett "barátokkal" kitörölhetném a seggemet,annyira sokra megyek velük,szép lassan el le is pattintottam őket,azóta kevesebb pénzem fogy,mert nem tudnak kunyerálni,és a rosszindulatú pletykákkal,irigykedő megjegyzésekkel sem kell foglalkoznom,ígyhát semmi veszteségem nem lett,viszont mellettem van a két csodálatos kutyám,akik sok örömet adnak! Ígyhát ne törődj azzal,ha valaki betegesnek gondolja,amit teszel,mert ez nem beteges dolog,hanem te is egy vagy azok közül,akiknek embertársai gondoskodtak arról,hogy elfordulj tőlük!Legalább már téged se fognak tudni hülyére venni. A család,és a háziállat legyen az első,a barátok pedig ha akarnak valamit,tegyenek érte!
2012. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Pipebomb válasza:
100%
kedves ilyent! lehetsz őszinte, de ne egy tajparaszt módjára . Ja és ha van egy óvodás gyermeked, aki hisz a télapóban, de meg elmondod hogy nincs, szegénynek a lelkét törnéd össze :( na aztán csak megbánnád magad ;) am meg örülnél ha a kutya volna a barátod! de hát utálod őket. akkor egy rohadt állatbántó senki vagy, aki kivágja az utcára őket. én fejbelőnélek az biztos :D
2012. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Ilyent ***** válasza:
51%

Pipebomb

Szűz Mária ki a mennyekben lakozol titokban. Neked mit beszél az ujjad???

Honnan tudtok ti ilyen badarságokat összeszedni???

2012. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Pipebomb válasza:
76%
ilyent! hát te vagy a badarság :D ez igaz, amit írtam, csak hát te nem érdemelsz utódot se :D
2012. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Pipebomb válasza:
100%
ilyent! nekem agyam van, és azt gondolom te szánalmas senki vagy, akit piszkáltak a suliban és hazudtak neki. most pedig játsza magát hogy jó élete legyen :D
2012. dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Ilyent ***** válasza:
51%

Pipebomb

De kár hogy csak most tudok írni. Ez jó amit írtál csak ti mindent fordítva gondoltok rólam. Még találgatni sem tudsz. Mindjárt a bugyimba csurgatok. Még ahhoz is kevés vagy hogy találgass. Agyad lehet hogy van de attól még nem vagy mentalista. De jót nevettem rajtad. Csak így tovább.

2012. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Bocsi mindenkitől, de szerintem a választ föltevőről süt, hogy azt sem tudja, hogy merre az arra.


Én is szeretem a kuyám. Kielégítem a szükségleteit, törődöm vele napi szinten, de van családom is akikkel ugyanezt megteszem.

Szerintem meg ez a normális. Amit te itt összehordtál az nagy gáz!


Akumi - min mindig- megint beletrafált a lényegbe. Egészséges gondolkodásmód távol áll tőled, inkább törekedj arra, hogy beilleszkedj, ne a te formádra alakítsd az embereket!

Sok sikert!

2013. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!