Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szégyen az ha az állatokat...

Szégyen az ha az állatokat sokkal jobban szeretem miért bármilyen más emberi lényt?

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyám, már 9 éves és mindent megadok neki az életemnél is jobban szeretem. Nincsenek barátaim, visszahúzódó vagyok senkim sincs, és az embereket nem szeretem.

Nekem a kutyám jelenti a boldogságot, esküszöm, én nélküle sehol sem tartanék. Szerintetek ez beteges? Remélem nem.



2012. okt. 20. 20:39
1 2 3 4
 21/38 Ilyent ***** válasza:
0%

Te egy lelkileg sérült emberke vagy akit csak lenéznek és kihasználnak. Gondolkodna mielőtt beszélne??? Ezt te komolyan gondolod??? Te azt szeretnéd hogy mindenki nyalja egymás??? Én ember vagyok és véleményem is van mint a többi embernek. A vélemény kinyilatkoztatása pedig fontos dolog. Mármint az hogy a szemébe és nem a háta mögött mondod. Te egy olyan ember vagy aki kibeszél másokat de a szemébe nem meri mondani.

Ha nem tetszik fordulj bizalommal a kutyádhoz.

2012. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Azt hiszed attól hogy néha gondolkodok mielőtt beszélek, nekem nincs véleményem? Képzeld gondolkodás után ugyanúgy leoltom az embert, ha azt találom jónak. DE utána már nincs lelkiismeret furdalásom mert átgondoltam. 100000000x volt olyan, és ne tagadd neked is volt, hogy valakinak olyat mondtál amit késöbb megbántál.
2012. okt. 20. 22:20
 23/38 Ilyent ***** válasza:
0%
Hogy megbántam volna amit mondtam??? Ilyen velem nem fordult elő. És nem tagadom. Adott helyzetben, szituációban az volt a véleményem. Ezen mit kellene megbánni???
2012. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdéskiíró! Ez egy bunkó troll, ne foglalkozz vele
2012. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom vele. Egy szerencsétlen. :)
2012. okt. 20. 22:44
 26/38 Ilyent ***** válasza:
27%

Szerencsétlen??? Régen nevettem ekkorát. Egy olyan ember mondja nekem akinek egy kutya a mindene??? Ez előbb azt írtad hogy gondolkozol mielőtt írsz. Olvasd már végig miket írtál. Ki az szerencsétlen kettőnk közül???

24-es miért lennék troll??? Mert nem azt írom amit hallani szeretne a kérdező??? A kutyáján kívül senkije sincs.

2012. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy troll, mert egyrészt kötekedni jöttél ide, de legfőképp azért a szövegért, hogy te sose bânod meg, amit mondasz. Mert hibàt mindenki követ el, és ha nem vagy hajlandó beismerni, és bocsânatot kérni, az egy olyan ember képét tàrja elénk, akit baromi önző, mert még a szerettei érzéseivel se törődik.
2012. okt. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Ilyent ***** válasza:
27%

27-es Név nélküli.

Ha troll lennék akkor inkább név nélkül írogatnék mindenfajta hülyeséget, ahogyan ti csináljátok. Visszalehet nézni miket írtam mert ott a "nevem". Nem csak egy százalék vagyok aki bármilyen hülyeséget beírhat. És nem bánon amit mondok mert "Adott helyzetben, szituációban az volt a véleményem."

"az egy olyan ember képét tàrja elénk, akit baromi önző, mert még a szerettei érzéseivel se törődik." Hol van az-az ember mert ez rám nem igaz. És amúgy szerinted akkor jobb az embert a háta mögött kibeszélni??? Csak azért hogy nehogy megsértsed??? Ez kamu. Kettőnk között az a különbség hogy én az ember szemébe merem mondani, te meg csak a háta mögött mondasz véleményt.

2012. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Èn egy szóval se mondtam, hogy szerintem normàlis kibeszèlni valakit a hàta mögött. A névvel kapcsolatban: tök mindegy, mert becenevet írtàl ki, szóval ugyanúgy nem lehet tudni ki vagy. De ha nagyon akarod, bemutatkozhatom.
2012. okt. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Ilyent ***** válasza:
0%

Nem kell bemutatkozni:) Nem is akarom. A név csak azért fontos mert tudod valahova kötni. Ez olyan mint a Mercedes, Coca-Cola, McDonald’s. Nem tudod ki áll mögötte de ismered.

Sokszor papolnak emberek az őszinteségről. Amikor találkoznak egy őszinte emberrel akkor viszont nem örülnek neki. Csak jelzőkkel illetik hogy bunkó, paraszt, stb... Csakis azért mert a véleményét mondja. Számomra ez vicces.

2012. okt. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!