Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adtatok plüss játékokat a...

Sippara kérdése:

Adtatok plüss játékokat a kutyátoknak?

Figyelt kérdés

Túlaggódós gazdi vagyok, bevallom. Az a helyzet, hogy szívesen adnék plüssöket, de félek, hogy megrágja, lenyel belőle darabokat és baja lesz...

Van "elfekvőben" egy ikeás plüss brokkolim, azt szántam neki. Odaadhatom?


2012. okt. 23. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én rengeteg megmaradt gyerekkori régi plüsst adtam a labradoromnak:D odaaadom neki szalad vele két kört a házba lefekszik az asztalalá és szétrágja darabokra :D aztán meg takaríthatok:D


Amúgy ha tudod a kutyádról, h mindent lenyel akkor ne add oda neki:D Én tudom az enyémről h mindent (botot labdát játékot...) csak szétrág aztán kiköpi :D

2012. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Eddig főleg kutyajátékokat "pusztított" (kötelek, ilyesmik), nem raktam össze a darabokat, úgyhogy csak gyanítom, hogy rágás közben le is nyel pár darabot :)
2012. okt. 23. 12:53
 3/14 Hovarju ***** válasza:
59%
Én nem adtam neki, de leginkább azért, mert nálam sok plüss állat van a lakásban és attól féltem nem fog különbséget tenni a neki adott és a többi plüss között.
2012. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Hovarju ***** válasza:
Ha az ikeás brokkolin nincs külön leszedhető darab, szerintem odaadhatod neki, persze felügyelet mellett.
2012. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az enyém mindent lenyelt (3 hónaposan még 1 pár zoknit is!), úgyhogy nem adtam neki. Egy hatalmas mackója volt, azon pihent, de én egy ideje még köteles játékokat sem adok neki, mert volt, hogy cérnát kakilt :)
2012. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

vagy 30-40 plüsse van:D ha szétszedi a varrásnál megvarrom neki,de inkább szereti kibelezni de nem eszi meg a belsejét,csak széthordja a lakásban:)

Odaadhatod nyugodtan neki a brokkolit:)

2012. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem adtam neki,hanem elvette...leszedte a polcról és szétrágta :) akkor megtudtam,hogy szereti a plüssállatokat :D
2012. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy plüss játéka van, azzal nagyon óvatosan játszik, nem az a fajta kutya aki mindent széttép. Bezzeg a 'húzogatós' játékokat nem kíméli :)
2012. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Mikor a miénk kicsi volt és másik lakásba laktunk akkor vettünk az erkélyhez egy oroszlán alakú szélfogót és ő azt hitte hogy neki van oda téve. Mikor oda tettük mindig elvitte körbe vitte a lakásban és egy bizonyos helyre le tette és ott aludt vele az volt neki a párnája. Mai napig az. Igaz már többször elszakadt a varrásnál de mindig megvarrtuk. Legutoljára ki is belezte de nem nyelte le.
2012. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az enyémnek nincs. kiskorában egy ilyen macskakosár szerűségbe volt aminek a belseje szivacs volt ...nem figyeltünk és szétrágta és lenyelt egy szivacs darabot menni is kellett a dokihoz elég rosszul volt csak fekdüt pedig amugy össze-vissza rohangál :D most nem tudom pontosan ,hogy mit kapott de gyógyszert vagy injekciót.
2012. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!