Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti adnátok ezt az "eledelt" a...

Ti adnátok ezt az "eledelt" a kutyátoknak?

Figyelt kérdés

[link]


Van már valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Köszi a választ!



2012. okt. 10. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Beltartalmi érték:

Szárazanyag min 89.63 %

Nyersfehérje min 30.97 %

Nyerszsír max 11.91 %

Nyersrost max 1.67 %

Vitamin A 8.000 NE/kg

Vitamin D 3 1.000 NE/kg

Vitamin E 4.0 MG/kg



lehet én vagyok most a hülye de akárhogy számolom a százalékokat az több mint 100%


amúgy sose adnék ilyet a kutyámnak:)

2012. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem is feltűnt, és még az ára is gyanús. Gondoltam hátha van, aki ezzel etet, és van már valami tapasztalata. Mert ez a "piszok disznó" a marha húsosat szereti (Chappi). :)

De ilyet meg nem akarok adni neki. Acana-ból vagy Eucanaból vagy, ami normális táp, még nem találtam marha húsosat.

2012. okt. 10. 17:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ez az újfehértói mega menü és bármennyire is meglepő sokkal jobb mint a chappy és társai. Ebben nincs tartósítószer ezért a szavatossága is csak 3 hónap!!!

Sokan viszik pecázni is a májasat szeretik a halak, és a kutyák is szeretik. Ismerősöm etet vele és nagyon nagyon szépek a kutyái, a székletük is nagyon jó a szőrük kimondottan fényes! Szóval olyan rossz nem lehet...

2012. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem adnám neki.

Kg-ja 250Ft, nem sok húst tartalmazhat ennyi pénzért...


Ha mindenképp szeretnél neki vmi marhahúsost adni, akkor ezt, de ez mellé kell más is :)


[link]

2012. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott a probléma ezzel a táppal, hogy marhahús ÍZŰ, tehát húst még csak nem is látott :)Biztosan lehet kapni elfogadható marhahúsból készült tápot, bár én személy szerint nem hagynám neki h válogasson.
2012. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megeszik mindenféle kaját és tápot ízesítéstől függetlenül a blöki, de csak akkor ha nagyon muszáj. Meg ha tudom, hogy a marhásat nagyobb kedvvel eszi meg, akkor ezt fogom neki venni. Nem okoz problémát, hogy a bárányos helyett a marhásat vegyem le a polcról :)
2012. okt. 10. 18:26
 7/12 A kérdező kommentje:
de amúgy köszönöm a választ, ez az ÍZŰ teljesen elkerülte a figyelmem. Igazad van :)
2012. okt. 10. 18:27
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát a Cheppi se látott marha húst az biztos...:-)

Nem hiszem,hogy azért szeretné ,mert a marha húst szereti.Tele van ízfokozóval. Nyugodtan próbálj meg valami jó minőségű tápot.Meg fogja enni.Kaja mellett még senki se halt éhen...:-)

2012. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem adnám, de a chappit se, az még rosszabb.
2012. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Marhás szárazeledel nincs. Én is azt kerestem, de csak konzervben van.A Happy dogban van amiben marhafaggyú van,de szerintem az 0. Bárányos Puffinst adok neki,bár egy kicsit húzós az ára, de nagyon imádja a kis ínyenc kutyuskám.
2012. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!