Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malamutom szülni fog és...

Malamutom szülni fog és tapasztalatokra volnék kíváncsi (többi lent)?

Figyelt kérdés
Akinek már szült malamutja, hogy azok hogy viszonyulnak az emberhez a szülés közben. ínem tudom, hogy lehet-e általánosítani, csak nekem van 1 kutyám, aki pl ha kaja van nála, akkor néha morog rám, de általában leküzdi a mérgét és abbahagyja. Egyébként sosem bántott és én sem bántottam soha, kaját se vettem el tőle sose, vagy ilyesmi. Viszont nem sokára elleni fog és nem szeretném, hogy baja essen, se neki, se a kiskutyáknak, de nem tudom, hogy odaenged-e majd. Kiskölyök kora óta nálunk van és nagyon szeretem, csak bízik bennem... Viszont ez egy elég önálló fajta, szóval, ha van valamilyen tapasztalat, akkor szívesen meghallgatom, meg akkor is, ha más fajta kutyátokkal voltatok hasonló "bizalmi" helyzetben elléskor. Ja és légyszi ne oltogassatok, mert a szüleim akartak kiskutyákat, már 7-nek "van" gazdája, ha egyáltalán lesz annyi, utána majd ivartalanítom.

2012. okt. 23. 15:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
olvass utána a falkavezérségnek!!!
2012. okt. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!