Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem féltitek a kutyáitokat,...

Nem féltitek a kutyáitokat, hogy valaki a kerítésen bedob mérgezett ételt? Nekem rémálmom!

Figyelt kérdés
Nem régiben az egyik ismerősöm kutyáját is így mérgezték meg...:(
2012. okt. 24. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Társasházban lakom. Ha a kertesházunkban vagyunk, akkor is bent alszik velünk. Ha majd kiköltözünk, és kint lesz, akkor lehet próbálkozni, nem fogja megenni:

1: nem eszik meg idegenek által otthagyot kaját

2: aki kitalálja, h a kutyám milyen kaját szeret, az előtt le a kalappal. Mert ő pl a kolbászra fintorog, meg fel van háborodva, h ilyet merek neki adni :D

2012. okt. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is bent alszik. Aki meg nappal mérgezi meg.. És netán észre veszem isten kegyelmezzen neki...

Amúgy meg nem betörési okkal szokták mérgezni a kutyákat. Hanem pl szomszédi ellentét. Vagy veszekedés xy emberrel. Tehát gyorsan lehet szűkíteni a kört. És egyébként ez régen volt "divat" manapság egyre kevesebbszer fordul elő.

2012. okt. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédomban öt kutyát mérgeztek meg, az utolsóéből anyósom kutyája evett, ő is elpusztult, úgyhogy de, féltem a kutyákat. Annyi "mázlink" van, hogy azokat a kutyákat kifejezetten a szomszédunk szívatására mérgezték meg, de ettől függetlenül odafigyelek. Sosem hagyom kint a kutyát éjjelre, még csak estére sem, a reggeli első pisi-kaki körre is szeretem elkísérni őket, úgy látom, hogy nem esznek-e fel esetleg valamit, amit nem kéne. És hát imádkozom. Ha valaki nagyon akarja, az napközben is bedobálhat bármit, de nem fogom ezért bezárni őket a házba egész napra.
2012. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is tartok a mérgezéstől. Kinti kutya, de éjszakára bejöhet, nappal a kertben van, a bejárati ajtó felé tettem egy kamerát (utca felől), így nyugodtabb vagyok.
2012. okt. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Társas házban lakunk, de felénk sajnos valami elmebeteg mérgezett kajákat szórt az utcán és meg is halt egy-két kurya, de az enyém nem nagyon eszik fel semmit így nem aggódom. Ha kertesbe laknánk akkor úgyis egésznap bent lenni, mert ugyan vizslám van, de nem szeret udvaron lenni, mert inkább bent alszik a fotelben
2012. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem! Direkt ezért nem tartom a kutyát felügyelet nélkül sehol hiába néznek érte hülyének! Ha nem tudok rá figyelni akkor szépen jön a házba vagy a kerti kennelbe ami jó messze van a kerítéstől. Amúgy olyan már volt hogy megdobálták kővel amikor egy pillanatra nem figyeltem oda.
2012. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!