Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném megtanítani az...

Szeretném megtanítani az amstaffomnak azt, hogy meghajoljon, de nemmegy, mindig lefekszik a hátára és szegyelli magát. Egyszer sikerult, de azt is olyan benán. Klikkerrel csinálom. Hogy mutassam meg neki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 11:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kitartás, az elkapásos technikához idő kell. Én pl. Egy éve legalább klikkelek, mikor megrázza magát ilyen esős időben, akarom, hogy menjen a parancsra rázás, de csak ott tartunk, hogy gyakrabban csinálja.
2012. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én minden trükköt klikker nélkül tanítok, mert a klikker nem mindig lehet nállam.

Én a hajlást úgy tanítottam meg, hogy amikor felkelt, és nyújtózkodott mindig "rászóltam" hogy hajol! ügyes hajol, szép hajol, és megsimogattam.

így legalább egy hónap volt, mert nem is próbáltam hajoltatni, csak minden nyújtózásnál mondtam neki, és egyszer mondtam neki, hogy haol, és láss csodát lehajolt.

Amúgy nem vagyok klikker ellenes, de szerintem nem alapszükséglet, mert a szégyeld magadat is megtudtam tanitani nélküle, meg mostmár két lábon állva sétálgat, meg más nehezebb trükköket is tud.

Sok sikert!

2012. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!