Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem érzitek úgy néha, hogy a...

Nem érzitek úgy néha, hogy a kutyátok/macskátok okosabb némelyik embernél?

Figyelt kérdés
Nem vagyok embergyűlölő vagy ilyesmi, de egyre többször érzem azt, hogy a kutyám rátesz sok emberre. Pl ma történt, hogy találkoztunk egy utcánkban lakó ismerőssel, aki azt állítja még nem látta a kutyámat. Pedig már 5 hónapos. Mindegy is, nem ez a lényeg. A nő elkezdi a kutyámat tutujgatni, és ráncigálni a pofáját, mint amikor a nagymamák megcsipkedik az unokájuk arcát. Gügyögött a kutyámnak, közben csipkedte az arcát. Majd amikor továbbindult, a kutyám kb olyan fejet vágott, hogy: "Ez nem normális." A szomszédom pedig meg van győződve arról, hogy beagle-je van, amikor nem is. Hiába mondja neki az állatorvos, vagy bárki más, hogy az nem beagle, hanem basset hound, nem fogja fel. Most majd kapok olyan válaszokat, hogy örüljek, hogy nincs ennél nagyobb problémám. Közlöm, hogy van, de némelyik ember, akivel napi szinten érintkezem, találkozom, olyan szinten buta, hogy az már fáj.
2012. okt. 25. 19:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Red4me: A macskád ilyenkor játszik. Fura, igaz? Attól még nem nyomi, szerintem...:)

Köszi a válaszokat! :)

2012. okt. 25. 20:16
 12/18 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztalom. Nekem zsemleszínű labrador keverékem van, labrador nagyságú, de azért állítják róla hogy tacskó keverék. meg még sok ilyen van. A macskám még aki nagyon okos, szóval igen nagyon sokszor az állatok érik fel ésszel a dolgokat.
2012. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2012. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Na, most mondd, hogy nem okosak. :D
2012. okt. 25. 20:51
 15/18 anonim ***** válasza:
Annyira nem okos, mert a kutyákat is beengedi. A kutyák meg azt hiszik hogy ez a macska az anyjuk, hogy mennek utána:P
2012. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A kutyám is okosabb sok embernél, főleg egy bizonyos embertől, aki általános dolgokat sem tud szinte. A macskám aki már rég meghalt, általános iskolás koromban minden reggel ébresztett ugyanabban az időpontban. Egy másik macskám meg az ajtót is ki tudta nyitni.
2012. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Okosabb? Mi az, hogy okosabb? Ez olyan, mintha azt kérdeznénk, hogy a számítógép okosabb vagy az ember. Mert a számítógép ki tudja számolni, hogy mennyi 2212453464 köbgyöke, az ember nem. De a számítógép nem fogja megkérdezni, miért sírsz. Ez kb. ugyanígy van a kutya és az ember között. Lehet, hogy a szomszéd nem tudja, milyen fajtájú a kutya, de ezt a kutya sem tudja magáról. Van, amiben a kutya okosabb, van, amiben az ember, attól függ, mit hívunk okosságnak.
2012. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
a mi egyik kiscicánk is rájött, hogy az ajtó a kilincs lenyomásával nyílik. ugrált fel rá, de nem volt elég nehéz ahhoz, hogy le is tudja nyomni:) de amúgy egy másik meg bejön, odamegy a mostohaapámhoz, nyávog egyet, s megy tovább. köszön. mikor elköltöztem otthonról, keresett. ugyanő egyszer talált egy kiscicát (valaki bedobta a kertünkbe, tán.), és a cica meg ment le a lépcsőn, a kert felé, és közben nézett hátra, hogy na, gyertek, mutatok valamit, segítsetek már.
2012. okt. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!