Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnák ingyen mompsz vagy...

Hol tudnák ingyen mompsz vagy havaness kiskutyát szerezni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 11:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
94%

A 12.15-ös vagyok, aki Little Red-del értett egyet. Gondoltam megosztom veletek, hogy milyen kedves levél fogadott nem olyan régen a tisztelt kérdezőtől:


Akkor ne olvasd el, s menyél orvoshoz gyógyszert felíratni! (rivotrilt)


Nem tudom, hogy a ,,menyél" kifejezés melyik nyelvjárásban használatos, de ez mindegy is.

Egyébként mélyen meghat, hogy a szellemi épségem felől érdeklődsz, kedves kérdező, köszönöm, kitűnően megvagyok, nem hinném, hogy szükségem lenne egy ilyen erős függőséget okozó antidepresszánsra. :D

2012. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
76%

Annyira idegesítenek az ilyen hülyék.

Ha kutyát akarsz tartani, főleg ha ilyen mompszotvagy havaness, az ajánolom GYŰJTS MÉG PÁR ÉVIG RÁ.

2012. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ha meg van a kutya ára akkor gyűjtsél még a kajájára meg az orvosi költségeire is 2-3 évet.
2012. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
85%

Senkit se lepjenek meg a kérdező ,,mélyértelmiségi" (:D)megnyilvánulásai. Nekem ezt írta üzenetben:

Mi van felejtsél el idióta háhá


Nem csak az értelmi szintjéről árulkodik ez mind, de a karakteréről is. Nem is csodálkozom, hogy nem kapott kutyát előzőleg sem. Én csak szegény kutyát sajnálom, aki esetleg hozzákerül, ha szerez egyet. :(

Most jut eszembe, nem lehet, hogy egy kisgyerekkel van dolgunk? Az írás és a szellemi szint erre utal...

2012. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nyugi, engem levélben kapásból lekurv@zott. Hogy pontosan idézzek, itt a levél:

Az üzenet küldője: Leforr

Az üzenet címzettje: Little Red

Az elküldés időpontja: ma 12:24

Az üzenet témája: kurv@ @nyád

Az üzenet szövege: mikor pontoztak le így téged te kurv@ ,hogy csak 68% adsz helyes válaszokat ?-.-

2012. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Hát akkor asszem erről ennyit. Remélem nem sikerül kutyát szereznie, sajnálnám szegény párát.
2012. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Akkor én még tulajdonképpen jól jártam, hogy édesnek nevezett?
2012. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Télen nehéz kutyát befogadni???

Ezt honnan veszed kérdező?


Azt hiszed ha esik a hó, fúj a kegyetlenül hideg szél, a kutyát nem kell levinni sétálni, pisilni-kakálni?

2012. okt. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!