Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet ilyen okos/intelige...

Hogy lehet ilyen okos/inteligens a kutyám?

Figyelt kérdés

Nagyon inteligens kutya.Egyszerűen olyan mintha értené amit mondok.Sőt.Van egy kiscicánk aki elég huncut és mikor eszik a kutyám odamegyek hozzá és elkezdi piszkálni a cica.És ott mászkál a fejénél a kutyus eszik tovább mondtam neki,hogy ilyenkor vigyázon neohgy megharapja.Erre Ő fogta magát következőleg odaengedte a macskát a táljához és ő leült megvárta amíg végzett a macska és utána evett a táljából.Meg mikor mondom neki,hogy ne húzzon a póráznál,mert neki fáj jobban mintha azt is megértené.Meg mondom neki,hogy várjon meg az ajtó előtt,megkeresem a cicát(mentünk sétálni) erre Ő elült a köszöbön 2 percig ott ült utána megunta és lefeküdt a amcskát nem találtam ,mondtam neki,hogy segtsen keressni és nagynehezen megtaláltuk a ház tetején :).

Meg 1 óra alatt olyanokat megtanul:

-ül

-fekszik

-kuszik

-forog

-hempereg

-pitiz

-ülve pitiz

-pacsi

-adj egy ötöst

-futás

-jobbra

-balra

-széggyeld magad (olyan,hogy az egyik mancsával elkezdi takargatni az egyik szemét lehajtott fejel ,fekvés közbe :)

-Ugrik

-és még van néhány dolog

És ezeket (külön-külön) megtanulja 1 óra alatt.

Ez melett engedelmes és nem ilyen robot kutya hanem tényleg imádom és látom h Ő is.Volt olyan hogymikor megjöttünk átöleltem rre ő a leült (ülve pitizett) és a két mancsával megfogta a nyakam azt hittem elájulok.

Annyira inteligens kutyus hogy lehet??Nem láttam még ilyen kutyát aki ennyire értené,figyelné az emberek szavát.Pedig 1 éves beagle és nem járunk kutyaiskolába (most szeretnénk majd meni) és eddig csak egy 13 éves lány tanítja,imédja,gondozza.


2009. aug. 10. 12:36
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

12_57-esnek : Én igazából csak ugy elkezdtem tanítani utána valahogy mindig tanult aztán ilyen lett :)

És köszi ,hogy válaszoltál.

2009. aug. 10. 12:58
 12/46 anonim ***** válasza:
70%
értem :) ügyes vagy :) ezekkel meg ne foglalkozz gyökerek =D
2009. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
79%
A kutya nem érti amit mondasz, hiába állítod ezt. Az, hogy hagyta a macskát enni meg várt az ajtó előtt nem azért tette, mert megértette, amit mondtál. Ne hidd, hogy olyan különlegesen okos, az én kutyám ugyanezeket megcsinálja. Mindenki azt hiszi, hogy a kutyája ilyen okos-olyan okos, amikor elmennek kutyasuliba, meg nem tud megmutatni semmit. Azt nem tudom, te mit értesz egy trükk megtanulása alatt? Egyszer megcsinálja véletlenül jutalomfalattal rávezetve, vagy pedig első szóra kézjel, jutalomfalat nélkül. Ha készítesz videót, amint az egy éves beagled parancsszóra el kezd futni, vagy jobbra-balra fordul parancsszóra akkor dobok egy hátast, de így nem hiszem el.
2009. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

Bocs,de ide már videot nemmerek feltenni,egyéb okok miatt.

A tanulást ugy értem,hogy 1 óra után kézjellel jutalomfalattal megcsinálja másnap meg már jutalomfalat nincs csak néha-néha.Kutyaiskolába meg már voltunk,de szeptembertől járni fogunk rendesen.És a kutyasuliba is megcsinálta mindezt csak pórázzal kelett ésa futásnál majdnem elestem meghúzzott :).Egyébkétn beagle keverék csak azt nemírtam oda.(Beagle,Jack Rassul keverék)

2009. aug. 10. 13:14
 15/46 A kérdező kommentje:
És igenis megért engem.Denem írom le miket csinál,mivel aztán még ennyien se fognak nekem hinni.De megpróbálok videot csinálni,de hova töltsem fel?Mivel a youtbra nemtudom...
2009. aug. 10. 13:16
 16/46 anonim ***** válasza:
Rassul:D:D:D:D
2009. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
www.indavideo.hu ezen ne múljon XD
2009. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

Ja bocsi elírtam..

Jack Russel Terrier.

2009. aug. 10. 13:18
 19/46 A kérdező kommentje:

Oké,de én nemtudom feltölteni mivel a gép usb-hez kell valami kütyű ami eltört,de ha veszünk akkor feltöm :)

De nembiztos,mert aztán meg azért csesztetnek,hogy hogy néz ki a kutya?Vagy úgyis kitáltok valamit és nem térhetnénk vissza a témára?

2009. aug. 10. 13:20
 20/46 anonim ***** válasza:
68%
Hát sajna így senki nem fog hinni neked. A profi kiképzők, profi szülőktől vett egyéves kutyája sem mind tudja megcsinálni azokat a mutatványokat maradéktalanul amiket leírtál. Majd pont egy 13 éve gyerek beagle keveréke fogja mi? Ne nézzél már ilyen hülyének minket!
2009. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!