Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet ilyen okos/intelige...

Hogy lehet ilyen okos/inteligens a kutyám?

Figyelt kérdés

Nagyon inteligens kutya.Egyszerűen olyan mintha értené amit mondok.Sőt.Van egy kiscicánk aki elég huncut és mikor eszik a kutyám odamegyek hozzá és elkezdi piszkálni a cica.És ott mászkál a fejénél a kutyus eszik tovább mondtam neki,hogy ilyenkor vigyázon neohgy megharapja.Erre Ő fogta magát következőleg odaengedte a macskát a táljához és ő leült megvárta amíg végzett a macska és utána evett a táljából.Meg mikor mondom neki,hogy ne húzzon a póráznál,mert neki fáj jobban mintha azt is megértené.Meg mondom neki,hogy várjon meg az ajtó előtt,megkeresem a cicát(mentünk sétálni) erre Ő elült a köszöbön 2 percig ott ült utána megunta és lefeküdt a amcskát nem találtam ,mondtam neki,hogy segtsen keressni és nagynehezen megtaláltuk a ház tetején :).

Meg 1 óra alatt olyanokat megtanul:

-ül

-fekszik

-kuszik

-forog

-hempereg

-pitiz

-ülve pitiz

-pacsi

-adj egy ötöst

-futás

-jobbra

-balra

-széggyeld magad (olyan,hogy az egyik mancsával elkezdi takargatni az egyik szemét lehajtott fejel ,fekvés közbe :)

-Ugrik

-és még van néhány dolog

És ezeket (külön-külön) megtanulja 1 óra alatt.

Ez melett engedelmes és nem ilyen robot kutya hanem tényleg imádom és látom h Ő is.Volt olyan hogymikor megjöttünk átöleltem rre ő a leült (ülve pitizett) és a két mancsával megfogta a nyakam azt hittem elájulok.

Annyira inteligens kutyus hogy lehet??Nem láttam még ilyen kutyát aki ennyire értené,figyelné az emberek szavát.Pedig 1 éves beagle és nem járunk kutyaiskolába (most szeretnénk majd meni) és eddig csak egy 13 éves lány tanítja,imédja,gondozza.


2009. aug. 10. 12:36
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Komolyan abba lehetne haggyni??

Vagy jó bunkóskodni?Nem kértem felvilágosítást,de azért köszi elhiheted,hogy nekem elég nap-mint nap annyi bunkó embrrel találkozni a boltba.Nemkell még itt is elég lezs az üzletben hallagtnom holnaptól megint.Köszi :S

2009. aug. 10. 14:28
 32/46 anonim ***** válasza:
Mondom, akkor ne olvasd el a válaszokat ha zavar. A boltosnéniket meg üsd le:D
2009. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Ja akkor leütöm a családomat,mivel üzletvezők a szüleim és beszoktam menni segíteni és anniy bunkó,h*lye stb.. ember van,hogy elég nekem,de hogy már egy kérdést se tehetek fel,mert mindenki leugatja a fejem tök jó.Erre az oldalra is lehet szémítani mondhatom.
2009. aug. 10. 14:36
 34/46 anonim ***** válasza:
46%
Jólvan már azt hittem mikor vásárolni mész a boltba akkor bunkók vele az eladók. Ne nyafogj már, nőjj fel, lesznek még veled sokkal bunkóbbak. Akkor mit csinálsz majd? Depresszióba esel?
2009. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy ilyen ügyes a kutyád. A kutyák nagyon különleges állatok. Becsüld meg, és szeresd őt nagyon!
2009. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,Kedves Utolsó,sajnos úgy látszik itt csak te tudod milyen okos állatok a kutyák :)


Te pedig olvasd már el léccives mielőtt írsz sok hülyeséget,köszi,

2009. aug. 10. 14:44
 37/46 anonim ***** válasza:
58%
Remélem még bunkóbbak lesznek veled a boltban mint eddig:D
2009. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó, Te miért kívánsz egy másik embernek rosszat, aki ráadásul gyerek???
2009. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
lazuljatok már tesókák
2009. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

alapjába véve minden kutya okos és buta is. ezek attól függnek h ki mennyit törődik velük, gondolom tengernyi időd van... az én kutyám is 1-2 dolgot leszámítva és hozzáadva másfajtát uezeket tudja, de a neveket sokkal jobban. vagyis ember és kutyaneveket és ő sincs még 1 éves, az enyém pit.

20/n

2009. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!