Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet ilyen okos/intelige...

Hogy lehet ilyen okos/inteligens a kutyám?

Figyelt kérdés

Nagyon inteligens kutya.Egyszerűen olyan mintha értené amit mondok.Sőt.Van egy kiscicánk aki elég huncut és mikor eszik a kutyám odamegyek hozzá és elkezdi piszkálni a cica.És ott mászkál a fejénél a kutyus eszik tovább mondtam neki,hogy ilyenkor vigyázon neohgy megharapja.Erre Ő fogta magát következőleg odaengedte a macskát a táljához és ő leült megvárta amíg végzett a macska és utána evett a táljából.Meg mikor mondom neki,hogy ne húzzon a póráznál,mert neki fáj jobban mintha azt is megértené.Meg mondom neki,hogy várjon meg az ajtó előtt,megkeresem a cicát(mentünk sétálni) erre Ő elült a köszöbön 2 percig ott ült utána megunta és lefeküdt a amcskát nem találtam ,mondtam neki,hogy segtsen keressni és nagynehezen megtaláltuk a ház tetején :).

Meg 1 óra alatt olyanokat megtanul:

-ül

-fekszik

-kuszik

-forog

-hempereg

-pitiz

-ülve pitiz

-pacsi

-adj egy ötöst

-futás

-jobbra

-balra

-széggyeld magad (olyan,hogy az egyik mancsával elkezdi takargatni az egyik szemét lehajtott fejel ,fekvés közbe :)

-Ugrik

-és még van néhány dolog

És ezeket (külön-külön) megtanulja 1 óra alatt.

Ez melett engedelmes és nem ilyen robot kutya hanem tényleg imádom és látom h Ő is.Volt olyan hogymikor megjöttünk átöleltem rre ő a leült (ülve pitizett) és a két mancsával megfogta a nyakam azt hittem elájulok.

Annyira inteligens kutyus hogy lehet??Nem láttam még ilyen kutyát aki ennyire értené,figyelné az emberek szavát.Pedig 1 éves beagle és nem járunk kutyaiskolába (most szeretnénk majd meni) és eddig csak egy 13 éves lány tanítja,imédja,gondozza.


2009. aug. 10. 12:36
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Hát a tenyérnyi időm lenne az tök jó lenne,de sajnos nincs annyi,a kutyussal próbálok minnél többett lenni és este mindig bent van amikor már nagyon álmos kimegyek vele és a kutyaházába várom,hog elaludjon utána belopakodok a házba.Meg reggel vagyok vele sokat a séták miatt.És a többi az csak ilyen 10-20 perc :)

2009. aug. 11. 09:10
 42/46 anonim ***** válasza:

egy régebbi kérdés, itt megtudod h nem vagy 1edül.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__234281-tud-a-..


amúgy is az átlag kutya kb 2000 szót meg tud jegyezni, ha nem tudtátok vna.

2009. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Én is elhiszem, hogy ilyeneket tud a kutyád, elvégre az enyém se semmi:) Valaki azt se hiszi el, hogy a halakat meg lehet tanítani valamire, pedig én láttam már olyat élőben.

Néhány kutya intelligensebb, mint a többi, de alapból nincs buta kutya, csak tehetetlen gazdi.

2009. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,hogy csakis az én kutyám ilyen azt kérdeztem ez,hogy lehet,de ahogy látom ez a kérdés meghaladja néhány ember képeségét,teljesen mindegy.Köszönöm a válaszokat.A hal tud trüköket??Jéé ilyet még nem hallottam,de tök jó.
2009. aug. 26. 12:18
 45/46 anonim válasza:
Vannak alapból értelmes kutyák, akiket nem kell idomítani. Ilyen a miénk is, szinte minden ilyet tud. De rád rád férne egy 8 általános, mert a helyesírásod egyenlő a nullával.
2010. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Repülni is tud?
2011. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!