Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet ilyen okos/intelige...

Hogy lehet ilyen okos/inteligens a kutyám?

Figyelt kérdés

Nagyon inteligens kutya.Egyszerűen olyan mintha értené amit mondok.Sőt.Van egy kiscicánk aki elég huncut és mikor eszik a kutyám odamegyek hozzá és elkezdi piszkálni a cica.És ott mászkál a fejénél a kutyus eszik tovább mondtam neki,hogy ilyenkor vigyázon neohgy megharapja.Erre Ő fogta magát következőleg odaengedte a macskát a táljához és ő leült megvárta amíg végzett a macska és utána evett a táljából.Meg mikor mondom neki,hogy ne húzzon a póráznál,mert neki fáj jobban mintha azt is megértené.Meg mondom neki,hogy várjon meg az ajtó előtt,megkeresem a cicát(mentünk sétálni) erre Ő elült a köszöbön 2 percig ott ült utána megunta és lefeküdt a amcskát nem találtam ,mondtam neki,hogy segtsen keressni és nagynehezen megtaláltuk a ház tetején :).

Meg 1 óra alatt olyanokat megtanul:

-ül

-fekszik

-kuszik

-forog

-hempereg

-pitiz

-ülve pitiz

-pacsi

-adj egy ötöst

-futás

-jobbra

-balra

-széggyeld magad (olyan,hogy az egyik mancsával elkezdi takargatni az egyik szemét lehajtott fejel ,fekvés közbe :)

-Ugrik

-és még van néhány dolog

És ezeket (külön-külön) megtanulja 1 óra alatt.

Ez melett engedelmes és nem ilyen robot kutya hanem tényleg imádom és látom h Ő is.Volt olyan hogymikor megjöttünk átöleltem rre ő a leült (ülve pitizett) és a két mancsával megfogta a nyakam azt hittem elájulok.

Annyira inteligens kutyus hogy lehet??Nem láttam még ilyen kutyát aki ennyire értené,figyelné az emberek szavát.Pedig 1 éves beagle és nem járunk kutyaiskolába (most szeretnénk majd meni) és eddig csak egy 13 éves lány tanítja,imédja,gondozza.


2009. aug. 10. 12:36
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Na jó akkor feltöltöm a trükköket...

De utána törlöm a kérdést mivel biztos vagyok benne,hogy szinte mindeki piszkálni fog valamivel.

2009. aug. 10. 13:25
 22/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudod törölni a kérdést. A kutyád külsejével senki nem fog piszkálni, mivel mi szeretjük a kutyákat, csak egyszerűen nem hisszük el hogy ennyi mindent tud.
2009. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Jó akkor majd ha apu vesz ma olyan usb-hez valamit.Akkor feltöltöm.Hát a kutyákat szeretitek,meg szeretek kötözkötni meg bunkózni is :)
2009. aug. 10. 13:29
 24/46 A kérdező kommentje:
De akkor nempiszkáltok majd ha valamit csak 2.-ra csinál meg ??Úgy értem nem első szóra,mert most ittvan a szomszéd kutyája és nemtud teljesen koncentrálni??DE megcsinálja.Ha nemhiszitek majd felveszem a szomszéd kutyáját is,hogy ottvan :/
2009. aug. 10. 13:31
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha második szóra csinálja meg a jobbra balra fordulást és a szégyelld magad parancsot akkor sem fog senki kötözködni.
2009. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
58%

Figyelj :)

Ne foglalkozz senkivel se,örülj neki,hogy okos a kutyád.Valoszínűleg Ő ilyen és biztos,érzi,hogy szereted őt nagyon.Nem kell a video minek??Aki nem hiszi el ne higgye el.Láttam már ilyen kutyát.Gratulálok Nektek csak így tovább a kutyaiskola jó ötlet,mert lehet,hogy nem is olyan engedelmes mint ahogy hiszed :D

2009. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

Köszöm szépen :)

Megpróbálom törölni a kérdést írtam levelet.

Mert nemakarom,hogy tovább piszkálódjanak ,aki elhiszi annak meg köszönöm aki meg nem az meg úgyse fogja elhinni szóval erről ennyit.

2009. aug. 10. 13:48
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Jajj istenem:D Jujj gyorsan töröljék a kérdést, mert piszkálódni fognak jajj mi lesz akkor. Ne olvasd el a válaszokat ha zavar, nem kell itt rinyálni.
2009. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

Ha nem lennéek ilyen bunkók mint egyesek-->

Akkor nemlenne semmi bajom.

2009. aug. 10. 14:10
 30/46 anonim ***** válasza:
Fogsz te még ennél bunkóbb emberekkel is találkozni az életben erre készülj fel, úgyhogy ne nyervogj ilyen apróságok miatt.
2009. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!