Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aranyos ez a kiskutya ahogy...

Aranyos ez a kiskutya ahogy számítógép előtt ül és táncol?


2012. okt. 28. 07:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
96%

Nem aranyos, hanem normális.

Kb az egyetlen normális lény a családban.


Egyébként nem értek egyet 07 .48-cal. Pontosan, hogy egy kiegyensúlyozott kutya, egy idegbeteg ebbe a bánásmódba már belehülyült volna.

Szerencséje van a gazdinak, hogy egy ilyen normális kutyát talált, aki ilyen jól tűri a hülyeséget.

2012. okt. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
96%
Szerencsétlen kutyát sajnálom... elvetetném az idióta gazdájától.. Kipróbálnám hogy mit szólna a nő hozzá hogy ha én kényszeríteném bele valami számára nem természetes pózba akkor is így vigyorogna? ... Az elképesztő hogy van ember akinek ez tetszik...
2012. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
65%
Az égadta világon semmi különleges. Olyan, mintha egy babát mozgatnék. Ehhez semmi tudás nem kell. Ilyet én fel se tennék a youtube-ra. Sokkal különlegesebb kutyákat lehet látni. Szerintem tök buta ez a kutya, ha hagyja, hogy a "gazdája" bábot csináljon belőle. Egyébként a gazdája se lehet egy lángész.
2012. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy nagyobbacska yorki... Mit csináljon könyörgöm? hívja a rendőrséget nem megfelelő bánásmódért vagy ölje meg a gazdáját? Nincs buta kutya... Csak nevelés kérdése és szerencsétlen nem tehet róla hogy egy idiótához került.
2012. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
96%

Leírás a videó alatt:

"Ronyka kiskutyámat nagyon érdekli a számítógép működése."


Látszik rajta, hogy kib@szottul érdekli, tényleg.

2012. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
95%

1-2 videó: Degenerált gazdi

3 videó: Semmi extra.

2012. okt. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
95%
én sajnálom szegény kutyát hogy ilyen gazdival áldotta meg az ég...
2012. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
96%

A kutya aranyos, de ez a kutya nem táncol.

Az én kutyám pl. táncol. Hasra veti magát, hátsó lábait hátrafelé, mellsőket előre nyújtja, vigyorog mint a tejbetök és topog a mellső lábaival ritmusra. A nagy szőke fejét közben belefúrja a takarójába és jobbra-balra ingatja. Azt éneklem neki közben:

"Te nem igazi vagy, Te játékkutya vagy!

Pararapapapapam, pararapapapam...

Jaj de szép kiskutyája van magának,

nincsen ilyen kiskutyája senki másnak!

Pararapapapapam, pararapapapapam..."


Csak azért nem tettem még fel youtoobra, mert baromi idegesítő vagyok rajta, pont mint ez a nő.

De az én kutyám legalább igazából táncol. Soha nem tanítottam, soha nem kényszerítettem, nem is táncol ha nincs kedve, hiába kérem.


Egész pici volt, amikor elkezdte ezt a táncikálást, mindig amikor fergetegesen jó kedve kerekedett. És hozzá jött a dal:) És aztán a dal és a kiskutya eggyé lett.

De ő közben mosolyog. Nem úgy, mint ez a kiskutya a videón.


[link]


[link]

2012. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
90%
Ezektől a szemektől meghalok....! :)
2012. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
93%
No ez tényleg cuki a táncikálása fenn van a youtube-on? Megnézném.
2012. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!