Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aranyos ez a kiskutya ahogy...

Aranyos ez a kiskutya ahogy számítógép előtt ül és táncol?


2012. okt. 28. 07:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
88%
Ez a videó, csak annyiba volt jó, hogy őszintén ki lehet olvasni a kutya szeméből, hogy a gazdi meghibbant most mit csináljak, elfutni nem tudok, mert nagyobb és erősebb mint én, valaki nem ment meg végre.....segítség!!!!!!!!! Egy gyermek lehet, hogy élvezné kedves gazdi amit csinálsz, de egy kutyát ezzel a viselkedéssel összezavarsz. Már rengetegen elmondták neked itt, hogy ehelyett miért nem tanítod. Miért nem fogadod meg a jó tanácsokat, nem veszed észre, hogy senkinek se szimpatikus amit csinálsz a kutyával? Egy okos ember már rég elgondolkozott volna a sok kritikán.
2012. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező. Nincsenek gyerekei, unokái? Miért ezt a szerencsétlen kutyát kell terrorizálni? Feltett egy videót, ahol a kutya másfél percen keresztül egy kartonkalapban és egy jutalomfalattal a szájában áll, és néz. Normális? Miért zaklatja azt a kutyát? Miért érzi fontosnak, hogy bohócot csináljon a kutyából, és azt megossza velünk? Miért nem hallgat a többiekre, és gondolkodik el azon, hogy amit csinál a kutyával az nem normális? Egy ötéves gyereknek nem jut eszébe hülyét csinálni a kutyájából. Egy öt éves gyerek tudja, hogy "mire való" egy kutya. Ön, felnőtt, 57 éves nő. Miért csinálja ezt? Nincs semmi öröme az életben, csak az, hogy ezt a kiskutyát bántsa? Úgy viselkedik, mint egy lelki sérült óvodás. Komolyan meg merem kockáztatni, hogy annak a csöpp kutyának több esze van, mint önnek...
2012. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
56%

Na, lehet gratulálni, itt a vénasszony faszija:

http://www.youtube.com/user/lemdje

2012. nov. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 A kérdező kommentje:
Én nem a videók feltöltője vagyok.
2012. nov. 20. 08:15
 65/77 anonim ***** válasza:
69%
Egy szóval tudom csak leírni, mert többet nem pazarolnék rá! Fujjjj...
2012. nov. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem a videó feltöltője vagy, akkor mi a repedt f@szért kell ide kirakni a vénasszony összes beteg videóját??????
2012. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 A kérdező kommentje:

NE idegeskedj, mert megárt az egészségednek.


Inkább nézd a videókat és nevess nagyokat.

2012. nov. 20. 09:34
 68/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem vicces hanem szánalmas. Ezen nem tudom ki tud nevetni... Szerencsétlen kutya-.-
2012. nov. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
69%
Én nem vagyok ideges. :D De igazad van. Röhögjünk egy jót a szánalmas öregasszonyon!
2012. nov. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
69%

A kutyát sajnálom.

A videókon szörnyülködöm.

Ami némi mosolyt csal az arcomra az az, hogy a kedves kérdező, aki állítólag nem a videó készítője, nem bírja felfogni azt, amit írnak neki. Huh...

2012. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!