Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 13 hónapos golden...

Van egy 13 hónapos golden retirever szukám. Az állatorvosunk azt mondta, hogy a következő tüzelésnél legyenek kiskutyái, aztán 1 év múlva megint, mert így megerősödik az immunrendszere, és tovább él. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy én nem értek ehhez, nem tudnám hogy kell felnevelni a kiskutyákat, de mondta hogy nem nagy dolog, a szülést megoldja egyedül a szuka, utána szopnak 4 hétig a kutyák, aztán adjak nekik szilárd kaját, és ha ötnél több kiskutya lesz akkor 6 hetesen adjam őket el, ha kevesebb akkor meg elég 8 hetesen. Mi a véleményetek?
2009. aug. 10. 15:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én bullterrier szukám 8 hónapos korában lett ivartalanítva,nem is tüzelt még,és köszöni jól van.
2009. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az enyém is hamarosan ivartalanítva lesz:)
2009. aug. 13. 22:33
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is ezt mondta a doki de nem ezért lesznek kicsik.
2009. aug. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Pfff. Gratulálok a te orvosodnak is, és neked meg végképp hogy csakazértis lesznek kiskutyák:S
2009. aug. 14. 11:28
 15/16 anonim ***** válasza:
34%
Hát ez az orvos egy nagy... inkább váltsd le őt jobb lesz neked is meg a kutyának is. Amúgy hol laktok, hogy nehogy a kis bernáthegyimnek is ugyanezt javasolja. Amúgy a golden retrievert sokan keresik én is azt akartam de sehol nem volt eladó és 40 000 Ft szép kis összeg 1 kutyusért. Te tudod az ivartalanítás is egy megoldás a gazda dönt nem mások és nem az állatorvos.Jah és 13 hónapos kutyának még tilos kiskutyát csináltatni csak a második tüzelés után szabad ami kábé 2 év egy 10 hónapos kutyától számolva.
2009. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom végigolvastad-e a kommenteket, de már írtam hogy váltunk, a kutya ivartalanítva lesz, és Gyálon lakom, ő a 18. kerületben dolgozik. De gondolon nem olvastad el, mert akkor ezeket tudnád és nem kérdeznéd meg még egyszer...
2009. aug. 14. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!