Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok arról, amikor...

Mit gondoltok arról, amikor valaki a kutyáját olyan cuki módon tartja?

Figyelt kérdés
Most ezt nem sikerült értelmesebben megfogalmaznom, tudom. Tehát arra gondolok, amikor rózsaszín masni meg nyakörv kell, amikor a kutyát ölben, vagy retikülben viszik, és az egész kutyához való hozzáállás olyan, mint egy babához?
2012. nov. 1. 23:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Szánalmas. Mondanám hogy kiegészítők (több téren is) de gondolom szeretik őket bár ha tényleg szeretnék őket akkor utána olvasnának a tartásuknak és kutyához méltóan bánnának velük.
2012. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Inkább ez minthogy elhanyagolja,meg láncra verje,vagy mégrosszabb..
2012. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
utolsó: persze, igazad van, de valami nem attól lesz jó, hogy van annál rosszabb, mert annál is jobb, mint hogy megnyúzza, de most attól nem lesz jó. és én kétlem, hogy ez törődés volna. szerintem a kutya nem szeret táskában utazni, és nem biztos, hogy értékeli a hasonló ezzel járó dolgokat, bár az biztos, hogy a gazdi közelségét élvezi. De mondjuk néha inkább megsétáltathatnák.
2012. nov. 1. 23:45
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
szerintem undorító és sokszor az ilyenek képtelenek megnevelni a kutyájukat.
2012. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy milyen színű nyakörve van a kutyának még nem lesz rossz élete, de szerintem ronda. Kutyaszállítóba is szükséges lehet néha berakni a kutyát, csak ez szembetűnőbb egy kicsi kutyánál, mert egy nagyot nem tudsz ölbe kapni, vagy otthon hagyod vagy beteszed valami böhöm nagy szállítóba. Én nem tartom így a kutyáim, de azért nem ennyitől lesz valaki rossz gazda.
2012. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel egyetértek. Egy hányinger ez a "barbiekutya" dolog..de közben inkább tényleg így, mint elhanyagolva. De ha valaki tart kutyát, tartsa kutyakánt, ne baba és ne rabszolga üzemmódban..szerintem.
2012. nov. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én nem állatom, hogy rossz gazda, mert abban igazatok van, hogy törődik vele, bár továbbra is kétlem, hogy a kutya élvezi a retikült. persze előfordulhat, ha az utazás vége olyasmi, amit kedvel. Pl. mi néha visszük kocsival kirándulni a kutyát, kifejezetten szereti az autózást azóta. természetesen a kutyának se jobb, se rosszabb nem lesz a rózsaszín nyakörvtől, de szerintem undorító. Meg vannak kutyák, akikre ruhát adnak. Biztos van olyan kutya, amelyik fázna az éghajlatunkon, vagy pl. kopasz, de láttam már masnit, meg szoknyaszerűt kutyán, az biztos nem melegít, és tuti utálja.
2012. nov. 2. 00:16
 8/17 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm akinek tényleg a kutyája a gyereke. Külön szobája van, szekrénye, ágya, tányérja, evőeszközei, szalvétája minden étkezésnél. Külön főznek neki mindig, nyáron homokozójáték készletet vettek neki és egy úszógumit amivel a vízbe szokták vinni, van 4 lyuk a lábának. Napi 2x fogmosás, stb. Hogy mit gondolok róluk? Betegek.. de legalább szeretik és ápolják.
2012. nov. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

részben egyet értek. de azért nem ennyire radikálisan. speciel nekem a kutyámnak van rózsaszín nyakőrve is. tetszik nekem ez a szín, és kész. ebből nem kène bárkit is megítélni. nem vagyok barbie görl, sőt. ugyanakkor fekete nyakörve is van, rokker se vagyok. szal értitek.

ami a kutyaruhát illeti, vannak nagyon gázak. viszont be kell vallanom, hogy praktikus okok miatt én is szoktam tenni az enyémre esőkabátot. nagytestű kutya,labrador, csak kint lakik. viszont sokat sétálunk. tegnap is pl egész nap szakadt az eső, mégis elmentünk kétszer is, ami egy alap dolog. na azért kell a kabát, mert séta után ha csurom vizesen betennéma kennelbe,biztos megfàzna. Így vidzont csutka száraz marad. praktikusnak találom nagyon.

szóval részben egyet értek,viszont nem mindenki cukisàgból csinálja, vannak ennek praktikus okai is.

2012. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Evőeszköz? És azt hogyan?


Második: nem akartalak megbántani. A rózsaszín önmagában csak egy szín, bár én nem szeretem. Nem arról van szó, hogy rózsaszín a nyakörve, jaj, milyen már, de vannak ilyen direkt csiricsáré nyakörvek, mindenféle csillogó cuccal kidíszítve. Most, hogy így mondod, érdekes ez az esőkabát dolog, de én nem szoktam a kutyámra adni, bár volt, hogy kicsit esett, mikor sétáltunk. Szerintem az enyém egyébként utálná, nem szereti, ha bármi van rajta. Ha kicsit megázik az udvaron, mikor elém szalad, vagy ilyesmi, kis törölközővel megtörölgetem utána, és azt is utálja, ha csak hozzáér, nem az a fajta, aki szereti, ha van rajta valami. :)

2012. nov. 2. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!