Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok arról, amikor...

Mit gondoltok arról, amikor valaki a kutyáját olyan cuki módon tartja?

Figyelt kérdés
Most ezt nem sikerült értelmesebben megfogalmaznom, tudom. Tehát arra gondolok, amikor rózsaszín masni meg nyakörv kell, amikor a kutyát ölben, vagy retikülben viszik, és az egész kutyához való hozzáállás olyan, mint egy babához?
2012. nov. 1. 23:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egyébként olyasmire gondoltam, amit az előtted hozzászóló írt. Az ilyen emberek általában nem olyan praktikus okokból öltöztetik a kutyát, mint amit Te is mondasz, hanem kb. úgy, mint egy játék babát.
2012. nov. 2. 15:47
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, abban viszont igaza van. Szerintem is nagyon gáz. A legdurvább, mikor ,,anyuka" és a kiskutyája ,,tünci pinkbe" összeöltöznek. :D Attól hányni tudnék... Amúgy szerintem az ilyeneknek nem is való kutya, nem hiszem el, hogy nem rossz az a kutyának. Mármint a pici kutyákra, mint már előbb beszéltük persze, hogy kell praktikus okokból kintre kabát. De ezek a ruhák meg minden bentre is, ez tuti, hogy rossz a kutyának. Tutiiii!
2012. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek a pici kutyák nagyrészt lakásban laknak, és ott is van rajtuk ruha. te amúgy az előző válaszoló vagy?
2012. nov. 2. 17:53
 14/17 anonim ***** válasza:
Én az esőkabátos vagyok. :D
2012. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen, akkor jól gondoltam. :D
2012. nov. 2. 18:14
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát nekem is fura. De el tudom képzelni, hogy ezek a túltenyésztett divatkutyák tényleg megfáznának kabátka nélkül.

Én most pl. harisnyát húztam a hasukra, mert ultrahang volt és le van kopaszítva a pocijuk. Félek, hogy megfáznak, már idősebbek.


Nem öltöztetgetem őket, de ettől függetlenül sokszor úgy bánok velük, mintha a gyerekeim lennének. Főleg mikor anya pici babáját ölbe veszem. Imádok összebújva aludni velük. És hogy őszinte legyek, nem is hiányzik, hogy nincs gyerekem, annyira kitölti a mindennapjaimat a velük való foglalkozás. És sokkal jobban csípem a kutyákat, mint a gyerekeket.


Szóval bár nincs rózsaszín nyakörv, a hozzállásom olyan, mintha a gyerekeim lennének.


Párom sokszor kritizál ezért, és észre sem veszi, amikor a kedvencével beszélget, sokszor elkezd selypíteni és pontosan úgy gügyög neki, mint egy kisbabához. Amikor mondtam neki, hogy a Pötyi apai érzéseket ébreszt benne, majdnem lenyelt keresztbe. De akkor meg mit gügyörészik neki?


Ja, és ha ajándékot kapnak a lurkók, annyira élvezik, hogy az elmondhatatlan. Persze hogy veszek nekik labdát, plüss-macit, plüss-kutyát, stb...

2012. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Labdát mindenki vesz, nem erre gondoltam.


Amúgy köszönöm a válaszod!

2012. nov. 3. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!