Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felmerjem hozni a kutyát?

Felmerjem hozni a kutyát?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több kóbor kutyát látunk,és anyuval eldöntöttük ha még 1* meglátjuk vmielyiket felhozzuk.Csak az a kérdés hogy fellehet hozni nem lessz semmi bajunk??
2009. aug. 11. 22:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg neki?(kutya)
2009. aug. 11. 22:06
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
mi az hogy fel lehet e hozni? hová viszitek fel? bocs...biztos én vagyok hülye de nem értem
2009. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

ha engedi magát megsimogatni és pórázt rakni, akkor nem lesz ott baj, de az elején biztos meg lesz szeppenve:) adjatok neki egyből enni-inni és legyen fekvőhelye, amit megmutattok neki, meg simogassátok, beszéljetek hozzá nyugodt hangon és hamar beszokik. nagyon jó ember vagy anyukáddal együtt, hogy befogadtok egy kuytust, nagyon sok örömötök lesz benne!

még valami: pórázon sétáltassátok, meg lehet, hogy szökni próbál majd (nem veletek lesz baja, csak megszoksából) és vigyétek el dokihoz, hogy be legyen oltva.

2009. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha eldöntöttétek, akkor készülhettek. Vegyetek otthonra bolha írtó cseppet (nyakra valót) Esetleg kutyasampont. Nézzetek utánna az állatorvosoknak az áraiknak. Aztán ha egy odavetődik hozzátok és szívesen hazamegy veletek, akkor cseppentsétek rá a bolhaírtót (bolhák által terjesztett kórok kilőve) ha hagyja megfürdethetitek, aztán másnap állatorvos. Ott megvizsgálják és eélkezdik neki beadni az oltásokat. Egyébként, ha a kuty eszik, iszik nagy bajotok nem lehet tőle. Ja a féregtelenítőt nem írtam, azt is be lehet szerezni. Ezek egyébként is alapok egy kutyatartásnál. Nagyon rendesek vagytok! Valamelyik kutyának nagyon nagy szerencséje lesz ha felétek kóborol.
2009. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

első vagyok bocs tényleg én vagyok a hülye:-)

Amugy mindenben igaza van a második válaszolónak, és érdemes neten nézni nem keresik-e vagy környező üzleteknél plakátokon. Jó érzés visszajuttatni egy elveszett kuyust a gazdihoz, tapasztalatból tudom:-)

2009. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
7%
A kóbor kutyák minden baktériumot össze szednek! Én is sajnálom őket de nem vinném be a többi kutyám mellé és a házba se!
2009. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)) mi is így gondoltuk hogy másnap visszük orvoshoz,csak nekem is az a bajom amit az utolsó írt hogy valami bacit összeszedett szegény kinnt és behozza.Na mind1 nem baj.És aznap mikor meghoztuk lehet vinni orvoshoz vagy időpont kell?
2009. aug. 11. 22:25
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A kutyáktól a férgességen kívül nem nagyon lehet mást elkapni. Ha kezet mostok utána, akkor nem lehet baj.
2009. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bármikor vihetitek orvoshoz, időpontot csak a nagyobb beavatkozásokhoz, műtétekhez kell kérni. Tényleg nagyon rendesek vagytok! Kívánom, hogy sok örömötök legyen az új kutyusban!
2009. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi:)) és köszi a válaszokat:))
2009. aug. 11. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!