Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bosch tápok? Vélemény, tapaszt...

Jázi&Csenge kérdése:

Bosch tápok? Vélemény, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Eddig Acanával terveztem etetni, de elég drága egy táp, és közben hallottam a Bosch-ról is. Általában olyanokat olvastam, hogy "középkategóriás", "elmegy, nem rossz táp", meg, hogy "a Brit jobb", de alaposabban utánanéztem ennek a márkának és tulajdonképpen jó a beltartalma,azt is hallottam, hogy szép számmal vannak olyanok is, akik ezzel a fajta táppal etetnek, és meg vannak elégedve vele.

Szóval nektek mi a véleményetek róla? Tapasztalatok is szívesen várnék:).

Amúgy rough collie fajtájú kutyának megfelelne ez a táp:

[link]

vagy legyen inkább ez:

[link] ?


Szerintem úgy fogom csinálni, hogy először kipróbálom (de még jól meggondolom, valamint a válaszaitok is sokat fognak számítani) a Bosch (általatok ajánlott) valamelyik tápját és ha nem válik be, áttérek Acanára. A Bosch-ban azt az egyet kifogásolom, hogy nem gabonamentes, de az jó, hogy első helyen nem az szerepel az összetevőiben. És persze pénztárcakímélőbb is, de közben jó minőségű (szerintem).



#kutya #kutyatáp #Bosch #Acana #Bosch Adult Menue #Bosch Active
2012. nov. 4. 17:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én Acanával etetek,de ha váltanom kellene költségkímélőbbre akkor biztos a Cibaut választanám.
2014. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!