Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie vagy Német Dog?

Border Collie vagy Német Dog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kutyaválasztás előtt állok. Német Dog, vagy Border Collie között szeretnék dönteni - igen, minden meg van, ezzel nem kell semmit sem mondani.

Csak azt szeretném kérdezni, hogy tulajdonságban ki győzne....melyik fajta? Ez a 2 fajta jöhetne szóba.


2012. nov. 7. 18:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
A dog talán a legbetegesebb, legmacerásabb kutya egészségügyileg és te kétes ősöktől származó szaporított példányt akarsz, aminél kb. 99%, hogy beteg lesz a kutya... Hát gratulálok! Fú, de utálom az ilyet.
2012. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha sportolni kell kutya, akkor border, ha kanapén heverészni, akkor német dog. De ha ezt sem tudtad egyedül eldönteni, akkor lesznek még problémáid. Ez kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy milyen autót vegyek, Ferrarit, vagy IFA-t...
2012. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem border. :) Persze, csak ha van időtök 'fárasztani' őt! Én személy szerint nem szeretem a német dogokat, és a border collie a favourit, úgy általában is! :)
2012. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!