Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Mit csinál a kutyám?

1lány.... kérdése:

SOS! Mit csinál a kutyám?

Figyelt kérdés
A kutyám aki 6,5 hós eddig olyan volt mintha egy gyorsított filmben lenne, mint a duracell nyuszi, ma este meg kb egy órát mozdulatlanul ült, még jutalomfalattal se tudtuk odébb csalogatni, megfogtam őt, kivettem a helyéről odaadtam neki a kaját majd ahova leraktam most egy órája ott áll mozdulatlanul mered maga elé, semmire nem figyel, nem hallgat, nem játszik, nem ugat, gyakorlatilag semmit se csinál. Hall, lát, érez, ez biztos, csak olyan bambán bámul maga elé, nem is tudom, mintha lefagyott volna, fél valamitől. Pedig semmi nem történt ma másként mint eddig, kora este még egy kicsit hosszabbra is vettem a sétát, gondoltam hamarabb elalszik, ma én is ki akartam magam aludni. Na szóval nagyon meg vagyok ijedve, mert a kutya még mindig nem mozdul, anyum kint van nála a folyosón, beszél hozzá meg dobálja neki a kedvenc labdáját, és a reakció nulla, olyan mint akibe belenyomtak valami kábítót, mint amikor nyirattuk és el kellett kábítani... nem értem, este egy kicsit kevesebbet evett, mint szokott, ezenkívül más változást én nem vettem észre. Tapasztalat? Volt már ilyen valakinek? Ez lelki probléma vagy reggel orvoshoz vigyem? Azért furcsa mert ő egy örökmozgó kutya normális esetben. Kérlek segítsetek ha olvassátok.

2012. nov. 9. 00:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Most nem evett meg semmit és megint csak áll egyhelybe nem csinál semmit csak néz előre?


És hogyan állapítod meg ha fél?


Remeg vagy nyüszít?

2012. nov. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
ritkán remeg, inkább nyüszög és behúzza hátra a füleit. teljesen magán kívül van.
2012. nov. 10. 00:04
 23/31 anonim ***** válasza:

Hát nem szívesen írom le de most nicns más ötletem.Nem halt meg valaki mostanában arrafele?Lehet hogy valamilyen szellem van ott...De lehet más láthatatlan entitás is.


A másik ötletem az a kutya hormonjaihoz füződik,talán valamiért megbomlott a bioritmusa és nem termelődik annyi hormon az alváshoz amennyi kéne.

2012. nov. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Hát ahol mi lakunk itt egy idős néni valamikor régen meghalt ebben a lakásban, kb 8 éve, meg kb 1 éve az alattunk levő néni, de családtag nem. Én is szellemre gondoltam egyébként, megijedtem, amikor a semmit nézte :(
2012. nov. 10. 01:08
 25/31 Csivibaba ***** válasza:

Nyugodtan le lehet pontozni.

Mikor a nagymamám meghalt, akkor a macska néha teljesen megkergült... Az állatok ,,látják,, őket. A westymmel mikor régebben a temető felé sétáltunk (volna) egyszerűen lemerevedett a kutya és nem volt hajlandó tovább menni. Ilyenkor felvettem, miután elhagytuk a temetőt letettem és semmi baja nem volt. Többször próbáltam, nem csak egyszer, de mindig ez volt.

2012. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
csináltam róla egy videót, csak két perces, de látszik, hogy mennyire zavart, ül csak és a feje folyamatosan jobbra balra jár, nagyon érdekes, hogy a plafont is sokat bámulja, doki szerint semmi baja (!) ide tudok videót tölteni vagy valahogy belinkelni?
2012. nov. 10. 15:22
 27/31 A kérdező kommentje:
Jó kész vége, torkig vagyok vele, megint átment rajta a kóma, most meg fél órája ugatja a semmit, nem értem mit néz és mire morog, az lesz a vége, hogy a szomszéd elintézi, hogy elvigyék, az akkor is utálja, ha nem ugat... Sokalok már.
2012. nov. 10. 22:51
 28/31 anonim ***** válasza:
Megpróbálok valamilyen megoldást találni...
2012. nov. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a kutyával?
2012. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy eddig mit csinált mert kb egy órája jöttem haza, de azóta normális, én orvoshoz nem vittem, hányás, hasmenés, étvágytalanság és hasonlók nincsenek. Most minden rendben vele(kopp kopp :D)
2012. nov. 12. 13:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!