Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Mit csinál a kutyám?

1lány.... kérdése:

SOS! Mit csinál a kutyám?

Figyelt kérdés
A kutyám aki 6,5 hós eddig olyan volt mintha egy gyorsított filmben lenne, mint a duracell nyuszi, ma este meg kb egy órát mozdulatlanul ült, még jutalomfalattal se tudtuk odébb csalogatni, megfogtam őt, kivettem a helyéről odaadtam neki a kaját majd ahova leraktam most egy órája ott áll mozdulatlanul mered maga elé, semmire nem figyel, nem hallgat, nem játszik, nem ugat, gyakorlatilag semmit se csinál. Hall, lát, érez, ez biztos, csak olyan bambán bámul maga elé, nem is tudom, mintha lefagyott volna, fél valamitől. Pedig semmi nem történt ma másként mint eddig, kora este még egy kicsit hosszabbra is vettem a sétát, gondoltam hamarabb elalszik, ma én is ki akartam magam aludni. Na szóval nagyon meg vagyok ijedve, mert a kutya még mindig nem mozdul, anyum kint van nála a folyosón, beszél hozzá meg dobálja neki a kedvenc labdáját, és a reakció nulla, olyan mint akibe belenyomtak valami kábítót, mint amikor nyirattuk és el kellett kábítani... nem értem, este egy kicsit kevesebbet evett, mint szokott, ezenkívül más változást én nem vettem észre. Tapasztalat? Volt már ilyen valakinek? Ez lelki probléma vagy reggel orvoshoz vigyem? Azért furcsa mert ő egy örökmozgó kutya normális esetben. Kérlek segítsetek ha olvassátok.

2012. nov. 9. 00:52
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
A ház mögött a rakpart felé sétálva a réten láttam, hogy teremnek valamiféle gombák, nem lehet hogy abból csemegézett és attól volt bekábulva? Most jutott eszembe, hogy mind a két napon, amikor rosszul volt a kutya akkor arra sétáltunk... Nem nagy mennyiségre gondolok, mert azt azért észrevettem volna, de lehet, hogy kis mennyiség ezt váltotta ki nála. Most lehet hogy hülyeség, de annyit filóztam már rajta, hogy mi történik azokon a napokon mikor bebambul és erre jutottam...
2012. nov. 12. 17:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!