Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad még vágni a dobermann...

Szabad még vágni a dobermann fülét és farkát?

Figyelt kérdés
Mert volt valami változás, úgyhogy most nem vagyok biztos benne. Nekem csak vágott füllel tetszik, különben nem is lehet ráismerni, akkor nem is dobermann, keveréknek látszik. Szeretnék egy dobermannt, de kicsit félek, mert azt hallottam hogy elég sok betegségre hajlamos. Meg állítólag a nevelése sem egyszerű. Második kutya lenne, és az első is nagytestű és jól nevelt.

2012. nov. 9. 08:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
elfelejtettem írni az előbb mennyi idős? Elég fiatalkának tűnik ...
2012. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

köszi!

akkor egyetértünk ;)

igen, fiatal...9 hónapos és nekem így is tetszik, de a következő tuti vágva lesz, ahogy az előző is vágva volt, ennyi :)

2012. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
a fekete kannak jó a faroktartása, viszont a fekete szukának nem. Az hibának számit már.
2012. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
rendes doki még vágja a fülét is. Nekem van nemrég vágott fülű pitbull terrierem
2012. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!