Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok jó husky tenyészettet?

Tudtok jó husky tenyészettet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 17:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
36%
Én nem vennék a Sophie's Pearl kennelből huskyt, mert annyira únszimpatikus a tenyésztője. Előbb támogatnék egy szaporítót x) Kakastavi kennelt ajánlom, a tenyésztő nagyon korrekt, a kutyái is gyönyörűek.
2012. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
47%
A shopies pearls-nél megválogatja, hogy kinek ad kutyát.sajnos még q gondos szûrésnèl is becsuszik a hiba "lett még egy gyerekem a kutya màr nem kell", öröm az ürömben,hogy màr minkdt boldogít a drága....nem is ertem,h van szivebarkinek is visszapasszolni egy kutyat.legalabb a mienknek lett tarsa...ő szint ùgy igazi shopies pearls!
2012. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
23%

,,Megkérnélek benneteket, hogy ne reklámozzátok a kutyáimat. Megválogatom, hogy kinek adok kutyát és azok nem a gyik-ről kerülnek ki...,,

Ezt üzeni Gyöngyi(Sophie's pearl kennel tulaja). Én az egyik ismerőse vagyok és mondta, hogy adjam át ezt.:)

2012. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!