Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 1éves Németjuhász...

Szandika1014 kérdése:

Van egy 1éves Németjuhász kutyusunk, aki sajnos mindent megrág! Nekem úgy tűnik, hogy egy picit hiperaktív! Segítene nekem valaki megoldani a problémám?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hentestől lehet hozni disznó csontot,napokig el van vele.
2012. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a csont sem foglalja le!
2012. nov. 13. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiperaktív az csak foglalkozni kell vele. Ilyen az mikor munkakutyát vesz az ember csak fogalmas sincs róla hogy mennyi munka van vele :)
2012. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Barbika123 válasza:
Séta, játék, és foglalkozni kell vele. Igazából mióta kezdődött el? Mert ha nem rég, akkor egyszerűen egy "nemmel" lehet jelezni, esetleg fizikai érintéssel is jelezni nem tetszésünket.
2012. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy telik egy napod a kutyával? Miket tanítottál eddig neki és mennyit dolgoztatod?
2012. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hovarju ***** válasza:

Unatkozik. Sok séta, mozgás, bandázás más kutyákkal,és a fizikai fárasztáson túl szellemileg is le kell fárasztani. Taníts neki trükköket, szagazonosítást, engedelmes feladatokat.

Nekem az mondták a kutyasulis oktatók: "fáradt kutya, jó kutya"

2012. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsokat.
2012. nov. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!