Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen bolhanyakörvet ajánloto...

Milyen bolhanyakörvet ajánlotok? Másik kérdésem pedig, hogy az alábbi játékkal játszhat a kölyköm vagy veszélyes?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 13. 18:30
1 2
 11/16 szacsiga ***** válasza:

[link]


Én itt vettem a kiltix nyakörvet. Fél évig hatásos volt. Igaz akkor úszott benne egy jó a kutty :)


A csepp bolha ellen jó, kullancs ellen nulla.

2012. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a Forestot ajánlom.a Duoband sz...rt se ér.Bocsi.nem az befolyásoljon hogy olcsó mert az én ismerősömnek is ez a fajta volt a kutyán és még is kullancs ment bele.nekem foresto van a kutyán már május óta és eddig minden próbát kiállt: sós tengeri víz,dunántúli hegység bozótosa,erdők,mezők,eső stb. és 8 hónapig véd!szagtalan,vízálló.cseppek közül pedig az Advantixot vagy az Ex-spot cseppet javaslom,utóbbi fele annyiba kerül ha jól emlékszem egy össztevő meg is egyezik az advantixal.
2012. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Forest micsoda?Csepp vagy nyakörv?Linkelsz olyat,amilyen neked van?


Mindenkinek köszönöm a választ!Mennek a pacsik.

2012. nov. 13. 18:57
 14/16 anonim ***** válasza:
A foresto nyakörv, a Bayer gyártja, mint a Kiltixet is. nem melékszem már pontosan, h hány hónapos kortól (az orvos nem mondta el, mikor oltattad?), az enyém nem most volt kölyok, de talán 2-3 hónapostól cseppet már lehet adni, nyakörvet meg 6-7 körül lehet csak. Nekünk a PracTic vált be, az Advantix irritálta a bőrét, (érdekes, állítólag uaz a hatóanyaga a killtixnek is, azzal meg semmi baja)a Frontline nem volt túl hatásos nálunk, max másfél-2 hétig. Most killtixe van, az is nagyon bevált, három hétig fuldokoltunk a garzonban a gyógyszerszagtól, de megérte :). A forestót én is ki fogom próbálni, akkor nem kellene nagyobb esőnél fel-le rakosgatni a nyakörvet.
2012. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi,még nem voltam állatorvosnál.Pár napja van csak itt nálunk.Oltásokkal fogadtuk örökbe:)1 hét múlva megyünk csak.
2012. nov. 13. 19:06
 16/16 anonim ***** válasza:
2012. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!