Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincs étvágya a kutyámnak....

Nincs étvágya a kutyámnak. Köze lehet ahhoz, hogy kamaszodik?

Figyelt kérdés
Fél éves. Nem adok neki többet, mint eddig. A méretének megfelelő mennyiséget kap. Sőt, még csökkentettem is a mennyiséget, mint ami a tápon fel van tüntetve. Mostanában nem igazán eszik. Egy-két falat, és kész. A kedve jó, semmiben nem változott, sétákat várja, és sokat rohangál. Rengeteget játszunk, minden olyan, mint régebben. Egyedül az, hogy kevesebbet eszik, mint eddig. Azt észrevettem, hogy most kamaszodik, feszegeti a határait, és "elfelejti" néha az eddig tanultakat. Lehet buta kérdés, de köze lehet a kamaszkornak az evéshez? Amúgy Brit Care Puppy Large Breed-et kap. De szoktam neki főzni farhátat is, mostanában azt mindig megeszi. Unná a tápot?
2012. nov. 14. 17:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
szerintem sokszor eteted, 6 hónaposan már elég kétszer. Na meg ahogy néztem pont olyan 2,5-5 hónaposan esznek a legtöbbet a kutyák. Ha nem sovány, nem lázas, akkor válts két etetésre szerintem.
2012. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az én kutyusom olyan 35 kg körül lehetett, amikor elkezdtem Brit Care-rel etetni, neki napi 500 gramm elég volt ahhoz, hogy szépen, egyenletesen gyarapodjon.

Szóval ne vedd szentírásnak, ami a BC-n van :) Nekünk 680 gramm lett volna az ajánlott napi adag.

2012. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
szerintem is nyugodtan átállhatsz a reggel-este etetésre.
2012. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!