Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Remeg és sűrűn hány a kutyám?!

Remeg és sűrűn hány a kutyám?!

Figyelt kérdés
Mostanában sűrűn hány a kutyám és néha remeg is és nem eszi olyankor meg a kajáját meg kedvtelen is csak fekszik vagy elbújik valahol. Valamikor meg egész jol van. Mi lehet vele a baj? Még fiatal most lesz egy éves.
2012. nov. 14. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Először ki kellene találnod, hogy a te kutyád e vagy sem. Ha már eldöntötted, akkor: Ha a tied, vidd nagyon sürgősen állatorvoshoz. Ha nem a tied, akkor pedig sajnos nem sokat tehetsz. Ha tényleg sajnálod a kutyát, akkor akár a tied, akár nem, vidd orvoshoz.
2012. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gyözd meg azokat a rokonaidat,hogy szerencsétlent VIGYÉK MÁR ÁLLATORVOSHOZ!!!!!!!
2012. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vagyis azokat az embereket!
2012. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én kutyám, nem az én kutyám, teljesen mindegy! Egy állat aki segítségre szorul, és más nem tud segíteni neki csak egy ember! Ha te embernek érzed magad, tudod hogy mit kell tenned!

Tavaly a férjem munkahelyére /külterület- mélyépítés/odaszegődött egy kóbor kutyus, aki etettünk, szalmabálákból házat csináltunk neki. Egyik alkalommal észrevettük hogy beteg a kutyus, orvos, majd kiderült hogy Babesia. Nekünk teljesen egyértelmű volt hogy mi legyen a továbbiakban. 5 Nap kórház, infúzió, és több mint 40 ezer forint. Tudod mit? Egy pillanatra sem bántam meg, sőt.... EMBERNEK érzem magam! Kívánom, éld át ezt az érzést, felemelő!

2012. nov. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Micsoda....? Napi szinten nézed hogy beteg a kutyád, te meg este nyugodtan le tudsz feküdni aludni? Szerintem kösd fel magad!
2012. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!