Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondjátok meg nekem, hogy...

Mondjátok meg nekem, hogy miért van az, hogy ha itt leírom valami témában, hogy nekem egy amstaffom van akkor rögtön lepontoznak és lenéznek, hogy ilyen kutyát hogy lehet tartani?

Figyelt kérdés

Miért ítélnek itt nagyon sokan úgy, hogy csak a média által felkeltett ökörségek alapján ítélnek el kutyákat, hogy vérengző és vérszomjas. Ezek alaptalanok és visszautasítom az összes amstaff kedvelő nevében. [link]

Egy link ha nem tudnátok melyik az.


2009. aug. 14. 21:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%

Van egy-két begyöpösödött ember, aki nem tudja mi az hogy kutya! Nekik a kutyát a Morzsi , vagy a német juhász jelenti! Amint látod nekünk nem :) Nekem is van Amstaffom , gyönyörű jó minőségi kutya , és mégis sokan elkerülnek 3 méterre ne hogy rá kelljen nézni a kutyámra , mert emberevő , egy németjuhász előbb támadnak mint az Amstaff !

Ha a tv-ben látod hogy megmart valakit egy kutya , hát nem mást mint egy Amstaff képét rakják ki , pedig valami UV volt!

Nem kell velük foglalkozni !

És Hajrá Amstaffosok!!!!!!!

2009. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert az emberek buták! Tisztelet a kivételnek! A stafi-val nincs semmi baj, minden csak a nevelésen múlik... Elég jól értek a kutyakiképzéshez, egy németjuhász is lehet ugyanolyan életveszélyes. Volt is egy n.j-unk, munkakutya volt. Minket imádott, de senkit az ég egy adta földön be nem engedett volna! Az, hogy lepontoznak, a tudatlanság miatt van... A lepontozó embereknek kicsit utána kéne olvasniuk!
2009. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen... nekem is staffordom van.

Amikor mondtam anyának hogy veszek kutyát, és stafford lesz, mutattam neki egy képet, azt modta hogy ilyen kutyát én nem hozhatok a házhoz, mert ez egy vadállat, és mi lesz ha egyszer elkattan és megharap minket, stb. Aztán ebből volt egy 8 órás vitánk, beadta a derekát, és indultunk a kutyusért. :)

Azóta "kicsit" megváltozott a véleménye, azt mondta hogy nem is gondolta volna hogy egy ilyen kutyában ennyi szeretet van. Az egész család nagyon szereti, a gyerekek is, és ő is szeret mindenkit.

Sajnos nagyon sokan férreismerik a fajtát és az agressziót látják benne, pedig egy nagyon emberközpotú, hihetetlenül inteligens fajta.

Munka versenyekre járunk, többször nyertünk már.

A legnagyobb sztory az volt amikor Mogyoród Kupán indultunk. Amikor megérkeztünk mindenki csak nézett (rajtunk kívül csak németjuhászok indultak), és még egy csajszi meg is jegyezte hogy mit akarok én itt egy ilyen kutyával....

Aztán 1. helyen végeztünk, és mindenkinek leesett az álla. :) Nagyon jó érzés volt.

2009. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!