Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma kaptam egy yorkiet és pár...

Ma kaptam egy yorkiet és pár kérdésem a tartásáról?

Figyelt kérdés

1.: Velem aludjon egy szobában vagy inkább a nappaliban legyen majd a kosara? (ma éjszakára behoztam azért)

2.: Sétáltatni vigyem majd redszeresen vagy elég lesz neki annyi, amennyit itt a házban mozog? (nagy a házunk, tehát fog tudni sokat mozogni bent)

3.: Lesznek olyan szokásai mint a horkolás és szellentés?

4.: Ha vinném mindenhová magammal (vásárolni, most nyáron lesznek rendezvények, búcsú stb.) helyekre, az megviselné?

5.: Így kölyökként igényli a meleget vagy elég neki a szobahőmérsélet? (23-24 fok)


És végül, de nemutolsó sorban tudnátok ajánlani valami internetes fórumot, ahol csak Yorkie kutyusokkal foglalkoznak?


2009. aug. 14. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. teljesen mindegy,hogy hol alszik, azt fogja megszokni.

2. vidd sétáltatni rendszeresen.

3. elképzelhető, nem biztos. szellenteni minden élőlénynek muszáj, horkolnia nem.

5. mostanában meleg van, elég a szobahőm. de ha fázik, takard be,esetleg éjszakára szintén.

2009. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!


Esetleg valami yorkies oldalt vagy fórumot nem tudsz, ahol mindent meglehetne tudni róluk?

2009. aug. 14. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Írd be a googléba hogy yorkie terrier és ott válogathatsz.

Én is szeretnék yorkit ajándékba!!!

2009. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De van olyan fórum, én is fent vagyok egyiken.:)

Hoxa.hu, keresés (fórumtémák): Yorki gazdik ide, beszéljünk róluk! <-- valahogy így.:)

Ott bármit kérdezhetsz, senki nem fog bunkózni!:)


Amúgy fiú vagy lány a kiskutyus? Mennyi idős? Hány kg.?:)

Magassága?:)

Én imádom a yorkikat, az enyémet is!:)

Jó kutyizást!:D

2009. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sétálni mindenképp vidd. Sőt, magaddal is viheted ahova csak lehet, neki az a jó, ha veled van, és sok élmény éri.
2009. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az enyém szellent is meg horkol is..horkolás annyira nem zavaró..de a szellentés :Dhátnah néha meg tudok lepődni rajta:D de vicces :)

én elöször kinn az előszobába tettem ki az ágyikóját..azóta is kinn van de velem alszik az ágyban:)

2009. aug. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nagyon sok infót olvashatsz,nyugodtan kérdezz is.

2009. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!


Lány, 9 hetes, a súlyát és a magasságát nem tudom! :D

2009. aug. 15. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!