Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a kutyámnak,...

Hogy tanítsam meg a kutyámnak, hogy kinyissa az ajtót?

Figyelt kérdés
nekünk olyan ajtónk van hogy nem lehet átlátni rajta de nem belökős hanem kilincses
2012. nov. 17. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most akarom lenevelni az enyémeket róla!!!:) Miért gondolod, hogy ez hasznos? nem kötözködésképpen, tényleg komolyan érdekel. Én utálom, hogy ha a kutya önállósitani akarja magát ebből a szempontból.
2012. nov. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen igen :D nekem is extra zárat kellet szerenem a kalantyús kapukra..
2012. nov. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg rossz ötlet, mert akkor már az összes ajtót ki akarja nyitni. Nekünk is el kellett forgatni a kilincseket a lakásban, mert a drága kutyuskám kinyitotta a konyhaajtót éjjel, és bementek a másik kutyámmal felfalni a tápot:D
2012. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul ha meg épp nem szeretnéd, hogy bejöjjön, és ráforditod a kulcsot, akkor flottul szétkaparja az ajtót.
2012. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!