Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffnak nincs tk. Ja akkor...

Amstaffnak nincs tk. Ja akkor a gazda joggal mondhatja, hogy Pit kutyája van?

Figyelt kérdés

Azt mondta így lehet az is nem kenelből vette.

De ha jobban hasonlít egy Amstaffra akkor senki sem fogja elhinni neki, hogy Pit je van


2012. nov. 18. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs törzskönyve, esetleg amit joggal mondhat az, hogy a fajta jegyeit hordozó ismeretlen származású keverék.
2012. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

az egy egyszerű nyomott orrú,homlokráncos keverék kutya,amilyet mostanában minden sarkon látni.

Ha nincs törzskönyve,akkor nem amstaff,akinek meg tényleg pitbullja van az nem ilyen alapon vette,hogy amstaff szerű,de nincs tkja =pitbull

2012. nov. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondhatja, de hogy joggal-e, azt nehéz megállapítani. Az a kutya vagy staff, vagy pit, vagy keverék; laikus bármelyiket elhiszi.
2012. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vettek már tk nélküli amstaffot, és sokan mondják pit-nek. Joggal akkor mondhatja, hogy pit ha törzskönyvében az áll hogy "amerikai pitbull terrier". Már Magyarországon is lehet igazi törzskönyves piteket venni. Nekem tk-s amstaffom van, de így is sokan nézik pit-nek, mert nem olyan széles a feje, mint kellene.
2012. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy ez, vagy az. Nem az alakja számít! a törzskönyv jó, de megbízható (ismerős, jóbarát) embertől lehet anélkül is fajtiszta. Nézd meg az orrát!
2012. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fajtatiszta....az orra nem mond semmit, semmiben nem különbözik az amstaffétól.
2012. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az orros vagyok, de a pitbullnak lehet kék is, vörös is, és ha valamelyik, akkor nem lehet staff max keverék, vagy pit, a staffoknak (feltéve ha nem hibás) fekete orruk van, persze vannak fekete orrú pitek is.
2012. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nem vennék olyan kutyát aminek nem tom a fajtáját
2012. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az én kutyámnak sincs tk-e,de őt amúgy is menhelyről hoztuk.Az állatorvosunk szerint staffi-pit mix.A menhelyen staffinak mondták,de engem ez már nem érdekel!Ha gondolod keresd meg 'szerintetek milyen fajta?' kérdésemnél tettem fel képet is.
2012. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!