Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyagazdik! Jó a kutyának a tej?

Szupertitkos juditka kérdése:

Kutyagazdik! Jó a kutyának a tej?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti a Husky-m a tejet (cukrosan), alvás előtt kiköveteli.. igen nyilván mert hagyom! Mindenki azt mondja hogy nem jó neki mert nem tudja megemészteni és garantált a hasmenés, viszont neki semmi baja tőle, de a későbbiekben sem szeretném hogy legyen... szóval azt már sejtem hogy nem kaphat minden este tejet, de teljesen meg kell vonnom tőle? Ti mit gondoltok?
2012. nov. 19. 11:06
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Bocsánat mi az a cicatej?
2012. nov. 19. 11:48
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is adok neki tejet, nem minden este mondjuk :D Ha nincs hasmenése akkor nem árt szerintem. A cukrot mondjuk hanyagolni kéne, helyetesítsd mézzel az még egészséges is, ellenben a cukorral ami káros! Szóval vagy simán vagy mézzel mehet :)
2012. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

A cicatej egy pont annyira lehúzós találmány, mint a kutyavíz...

Úgy árulják h ez jó a cicának ,a tehántej káros, stb. A cicatej pedig nem más, mint tehántej és víz keveréke.


A kutyavíz pedig sima víz, semmi egyéb. Sőt, még bubisban is árulnak, holott a kutyák utálják a bubis innivalókat.

2012. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Köszi a választ a Cicatejjel kapcsolatban. így hogy tudom mi is ez pontosan, nem igazán tartom jó ötletnek cicatejjel itatni a nagy bivaly husky-mat, ha sokan mások is adják a kutyusuknak mégsincs semmi bajuk, továbbra is kap majd ő is, ha rajtam kívül senki más nem adna akkor megvonnám én is ennyi az egész. méghogy cicatej.
2012. nov. 19. 12:08
 15/40 anonim ***** válasza:
61%

Little Red: a cicatej sima laktózmentes tej, és igen a cicák jórésze ugyanúgy laktózérzékeny, mint a kutyáknak. Valami nem hülyeség azért, mert te esetleg nem találkoztál vele. A cicatej természetesen lehúzás, mert 3 dl kerül belőle annyiba, mint egy liter laktózmentes tej.


Attól még h a cicákat nem látod, mikor végzik a dolgukat, még nyugodtan foshatnak és foshattak évtizedeken keresztül....

2012. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
21%
A nagy bivaly huskydat inkább erős diétára kéne fogni, mint hogy cukrozott tejet adsz neki.
2012. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 Andizsuzsi ***** válasza:
Az előző válaszok alapján úgy gondolom, hogy le leszek pontozva, de miért kap egy kutya egyáltalán tejet? (Arról nem is beszélve, hogy mit követel egy kutya. Azt eszik, iszik, amit és amikor kap.)
2012. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Azért kap, mert egészséges - nem kell jönni a hülye dumával, h az a kisbocinak kell, stb.


Nemtudommármelyik válaszoló: rengeteg benti cica kap tejet, mégse f*ssa össze a lakást....

2012. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 Andizsuzsi ***** válasza:
58%
Azért kap, mert egészséges - mi az egészséges a tejben a kutyának? Komolyan kérdem, nem kötözködésből. Jó esetben jó minőségű tápot kap, húst, csontot. Inni naponta többször cserélt friss vizet. Mi szüksége van a tejre? Főleg, ha az gyári.
2012. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a tej itatás megint csak arról szól, hogy a gazdi lelkének jó, nem pedig a kutya szervezetének.
2012. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!