Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megérzi a kutya? (többi lent)

Megérzi a kutya? (többi lent)

Figyelt kérdés
Dédimamám 91 éves és beteg szívével van valami gond :( :( meg a lába vizesek meg vannak dagadva ma a kutya egész nap mellette ült Közép uszkár Megérzi hogy el fog hunyni ugye nem? :'(:'(
2012. nov. 21. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, sem vészmadárkodni. Soha nem hittem az ilyesmiben. De volt egy barátom, az ő anyukájának meg egy kis korcs kutyája. Azt a kutyát én sem előtte, sem utána soha nem hallottam vonyítani, csak aznap, mikor meghalt a néni. Hátborzongató volt.

De lehet, hogy tényleg csak rossz napja van a mamádnak, és azért őrzi a kutyus.

2012. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát remélem
2012. nov. 21. 22:00
 13/13 Andizsuzsi ***** válasza:

3 hete pusztult el idős kutyánk. A "kicsi" (9 hónapos, fél éve vannak együtt) 3 napig őrizte. Nem ugrált rá, nem cibálta, nem hívta játszani, mint máskor, csak üldögélt. Tudták mindketten.

Kérdésedre válaszolva, igen, a kutyák tudják, ha baj van. De ez nem kell, hogy végzetes legyen, lehet, hogy a dédinek csak rossz napja van. Kívánom, hogy més sokáig köztetek lehessen.

2012. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!