Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy SÚLYos kérdés?

Egy SÚLYos kérdés?

Figyelt kérdés
Mit adjak neki amitől viszonylag gyorsan gyarapodhatna a súlya? Bélgyulladása volt és lefogyott eléggé a betegség alatt...

2012. nov. 27. 16:54
 1/10 szacsiga ***** válasza:
20%
Milyen élőlény, milyen korú, stb. ennyi infóval nem lesz válasz...
2012. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mara Acoma ***** válasza:

Gondolom, kutya! Első hozzászólónak írtam :)


kutyatészta főtt csirkemellel, vitaminos táp, elvileg nem nem lehetne az okosok szerint, de az enyémnek adtam tejbegrízt is. Kevés cukorral, laktózmentes tejben főzve.

2012. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tészta, rizs sok sok husi, zöldségek. És jó minőségű táp. Nem tudom van e esetleg kedvence? Abból adhatsz most neki nyugodtan:)
2012. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Bármilyen jószág is legyen a mű dolgok nem egészségesek. Inkább adj neki fokozatosan több kaját akár naponta többször kisebb adagokban, hogy jobban megtudja emészteni.
2012. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egy kis Beagle. 5hónapos lesz nemsokára.

A zöldséget nem nagyon eszi. Pro Plan sensitive tápot kap, de hallottam h lehet a táp is okozhat bajokat... talán váltani kéne valami másra? A mai menü főtt csirkemell, főtt rizs és főtt sárgarépa volt. A husit kiszedegette evett egy kis rizst, és a répát otthagyta,majdnem mindet.

2012. nov. 27. 17:29
 6/10 Csivibaba ***** válasza:
Nálunk is bélgyulladás volt. A lényeg, hogy ne adj neki össze-vissza mindent amitől hízhat. Mi próbáltuk a főtt hús+rizs kombinációt, aztán szép lassan ment a főtt répa mellé. Viszont lehet, hogy ezek után érzékenyebb lesz a gyomra... Mi kaptunk a dokitól egy pasztát, amit adtunk a kutyának minden nap. Nutri plus gél a neve.
2012. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
alapból sensitive táppal etettem, hogy megelőzzem az ilyesmit (ezt tanácsolta a dokink) de nagyon vigyázni fogunk
2012. nov. 27. 17:49
 8/10 anonim ***** válasza:
A táppal szerintem nem lehet gond:)
2012. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

főtt rizs, tészta, sertés, marha belsőségek (azok zsírosabbak, mint a sima hús, legjobb a máj, szív) Ha a hús levében megfőzöd a zöldséget, meg fogja enni :)

De ha most lábadozott ki a gyulladásból, lehet még egy-két hétig főtt rizs, kevés parizerrel, valamint virslivel, utána pedig főtt csirkemellel kéne etetni, szintén 1-2 hétig.

2012. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szacsiga ***** válasza:

:) gondoltam, hogy kutya, de azért nem árt részletesebb kérdést írni :)


A legrosszabb a megviselt bélésű kutyusnak, ha pont ilyenkor váltogatod a kaját. Eleve a kicsiknek fokozatos tápváltás ajánlott, amikor elkerül a tenyésztőtől, pont ilyenkor alakulhat ki bélirritáció. Mi pl. kaptunk a tenyésztőtől kaját ami elég volt kb. 1 hétig.


A csirkemell rizzsel a legjobb diétás koszt.

2012. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!