Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann gyerek mellé?

Dobermann gyerek mellé?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy kiskutyát gyerek mellé aki 1 és fél éves. Sokkal jobb lenne ha vele nőne fel, állatokhoz szokva.A pitbullról, bullterrieről,dobbermannról meg ilyen kutyákról mindig csak a rosszat hallani, látni, de szerintem nevelés kérdése. Ahogy a pitbullról, erről a fajtáról is mondtak jót is, akiknek van. Állítólag nagyon okos, nyugodt kutya, gyerekekkel és más állatokkal is kijön. Nos, vélemény?
2012. nov. 28. 12:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakunk, óriási nagy kerttel. Én a testvére vagyok, 16 éves, anyukám szeretne mellé egy kutyát, én meg odavagyok a dobbermannokért és felhoztam hogy lehetne ilyen is.. Nem, nem az első kutyánk. Azzal sem lenne baj, hogy a gyerekre meg a kutyára is oda kell figyelni, nagy család vagyunk, mindenki szakít időt az állatokra :D
2012. nov. 28. 18:58
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük a felvilágosítást. Tisztában vagyok vele, csak 43 évesen egy 14 hónapos pici gyerekkel, 2 kamasszal és másik 2 félig itt lakó kamasszal, és a lányom kamasz barátjával, úgy gondolom hogy nem igazán lenne időm foglalkozni vele, pedig tudom hogy egy dobbermannal igazán foglalkozni kell. De nagyon szépen köszönöm a jó tanácsokat! Kutyákat tenyésztettem, tehát tudom miről van szó. Csak időm és energiám nem engedi. Skótjuhászokat tenyésztettem, még anno, leánykoromban, és nekem kézjelre mindent megcsináltak, de volt időm velük foglalkozni.
2012. nov. 28. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!