Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4éves Bordeauxi Dog kutyánk...

4éves Bordeauxi Dog kutyánk egyre semmirekellőbb. Miért?

Figyelt kérdés

A fajtájából kiindulva idáig sem volt egy pörgős kutya,de legalább féltek tőle. Most már eljutott odáig,hogy egész nap csak alszik. Bárkit beenged,mindenkivel csak simogattatja magát. Sokszor hülyének néz,szót sem fogad. Bevonul a kazánházba és reggeltől estig alszik.

Mit csináljak vele???


2012. dec. 2. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit foglalkozol vele és mit cisnáltok? És mi az,hogy bárkit beenged? gondolom te is ott vagy,ha láto,hogy simogattatja mgaát,ezrét feltételezem rokonok/barátokat enged be .vagy azt szeretnéd ha nekik támadna? Rövid szőrű kutyánál ne csodálkozz ha ebben az időben bemegy a kazánházba inkább,minthogy kint megfagyjon
2012. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Idegeneket is beenged,mondom: bárkit!
2012. dec. 2. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
És? Békés természetű kutya, attól semmirekellő? Inkább a gazdája az, aki semmi elfoglaltságot nem ad neki. Tudod, csak azt nézik hülyének, akit lehet.
2012. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy sokat foglalkozz vele (napi közös séták, tanítás), ezzel sokat lehet javítani, jobban fog hozzád kötődni. Nekem egy boxerem van, 2-3 évesen még kajla volt. Viszont 4-5 éves korára sokkal komolyabb lett, közös sétáknál is sokkal jobban figyel rám. Ha olyan alak jön velünk szembe akkor morog rá, területét szépen védi most már. De én ezt annak tudom be, hogy nagyon sokat foglalkoztam (foglalkozom) vele, jobban kötődik hozzám, így jobban véd is. Viszont ha jön hozzánk postás, vagy gázórás rendesen ugatja, de ha már meglát engem, hogy nincs semmi gond, és nyugodt vagyok, akkor egyből pacsiosztásba kezd, és követeli a simogatást. :)
2012. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 danicsi válasza:
Szerintem azonnal vidd orvoshoz. nekem is bordóim van és rengeteget olvastam és halottam róluk. nagy testben kicsi szív. ha látod hogy el lustul akkor lehet a szívével van a baj legalább is azt olvastam ha ezek a tünetek akkor mindenképp orvos. főleg ennyi idősen. igaz nem nagyon aktív kutya de azért szeret sétálni úszni. vidd el.
2013. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!