Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Védett már meg a saját kutyád?...

Védett már meg a saját kutyád? Kutyától vagy akár embertől?

Figyelt kérdés
Milyen fajta? Képezted rá, vagy magától? Hogyan történt?
2012. dec. 3. 16:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Nem várom el a kutyámtól, és nem is engedném, hogy engem védjen. Én vagyok a gazdája, én vagyok érte a felelős.

Szerencsére még nem kerültünk ilyen helyzetbe, de biztos vagyok benne, hogy foggal-körömmel küzdenék, hogy őt mentsem. Ilyen esetekre jön jól minimum egy paprika spray..."


Milyen esetekre? Egy 10 éves gyerek mászkáljon paprikaspray-vel? Ennyire azért ne vigyük már túlzásba a dolgokat. Majd ha kirabolnak az utcán, és a kutyád ülve végignézi, akkor legyél büszke magadra, hogy te vagy a falkavezér....Nem attól falkavezér az ember, hogy a kutyája a levegővételen kívül mást nem tehet melletted...ha kell, védjen meg. De te tuti még a klotyóra is paprikaspray-vel jársz, úgyhogy neked nem lesz gondod. Ja, még mielőtt hőbörögsz, nem egy engedelmességi versenyt nyertem a kutyámmal, de ha kellett, megvédett, ÖV-re soha nem jártunk.

2012. dec. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!