Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon havanese lány kutyusoma...

Bichon havanese lány kutyusomat mikor szabad elöször fedeztetni, másfél éves múlt de még csak most fog másotszór tüzelni, szabad második tüzelésre, ha már másfél éves elmúlt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 09:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%

Akkor az állatorvosod nem ért a szakmájához és ellentmond a saját állatorvosi kamarája állásfoglalásának.

(Mikor halnak már ki ezek a sarlatánok, nem tudom.)

Akkor ezredszerre is:

[link]

2009. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

Én mint Télapó üzenem az állatorvosodnak hogy adja már vissza a diplomáját , vagy akkor ha egyszer Lódoktor ne a kutyák körében okoskodjon ha egyszer ehhez is hülye, mindt állatorvosi aszisztens tudom mi az hogy ivartalanítás, és nem viseli meg a kutyát annyira mint egy szülés , nekem nem kell megdumálnod, csak 1x akarok kiskutyákat , ha meg belepusztul a szukát akkor meg majd sír a szád!

Jézuska : köszönöm , télapó voltam :P

2009. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%

Miért van az, h ha az ilyen ember megkapja a rendes választ, és bizonyítékot már nem tud mit mondani?!

Jézuska

2009. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Kébzeld van három gyerekem,de a szülés a természet rendje, nem hiszem hogy a kutyának ez nem lenne természetes,egyébként meg azért nemtudnak lassan semi (senki) simán szülni mert ilyen hülyén fogják fel sokan.
2009. aug. 20. 12:06
 15/22 A kérdező kommentje:
Egyébbként a ti kutyátok ha egyáltalán van hogy született,petricsészébe?nem lenne ha nem szülte volna meg az anya,vagy több kutya már ne is szüljön haljanak ki a kutyák hát ti teljesen készen vagytok .
2009. aug. 20. 12:14
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyáim , tenyéssz kutyák !

Ami magába foglalja: Törzskönyves , minőségi ,betegségektől mentes szűrt szülőktől származó kutya.

Akik: tenyészszemlézve vannak , persze tenyészthetőek , minden betegségtől mentesek , mint pl: Dp .

Nem egy kiállításon részt vettünk és van jó néhány kupánk is a 8 év alatt , a kölyköket csak és kizárólag törzskönyvel , garanciával , minőségi tápon nevelve , szobatisztaságra szoktatva , kölyökcsomaggal , ha a kölyök bármi hibából nem tenyészhető akkor ivartalanítási szerződéssel , adom el , viszont vannak kölykök akiket csak akkor adok el ha velük kiállításozni , tenyészszemlére járnak!

De nem egy kutyám van kint Külföldi kennelekben !

Az én kutyáimnak mindene megvan ami a te kutyádnak nincsen meg.

Igen a mi kutyáink is megszülettek , de nem mindegy hogy egy ki tudja honnan származó , esetleg beteg , labilis , gyenge szukától és ugyanilyen kantól , vagy egy minőségi első osztályú szülőpártól vannak !

Erről ennyit!

Én voltam a télapó!

2009. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ez jó te beszélsz aki kutya gyáros.Ezért van ennyi kutya a sintértelepen sok hülye inkább megveszi a sok hülye papiral rendelkezö agyon tenyésztet kutyáidat.Egy évben kitudja hányszór szül szerencsétlen kutyád.,és akkor még én vagyok felelötlen kutya tartó!Az én kutyám csak egy két köjköt szül egyszer,és azok is a családba kerülnek rokonokhoz,én tudom hogy jó helyük lesz,és a tiedek?Neked gondolom mindegy csak jól megfizesék.Nálunk a kutya családtag nem szülögépezett.Hát ez jó ö a kuty gyárós,és engem szid,ez vicc!!
2009. aug. 21. 09:51
 18/22 anonim ***** válasza:
84%

Mérhetetlenül primitív vagy. :(

Azzal, hogy te is hozzájárulsz egy bejegyzetlen alom megszületéséhez, hozzájárulsz a menhelyeken senyvedő kutyák számához növeléséhez.

Kérlek rendelkezz némi belátással, és lásd meg, hogy mivel nem csak te vélekedsz így, több 100 ezer kiskutya születik évente. Szerinted mindnek jó gazdija lesz?


Olvass bele egy akármelyik menhely, vagy fajtamentő oldal fórumába, mielőtt ilyen ostobán, szemellenzővel felszerelkezve nyilatkozol. Elolvastad egyáltalán azt a linket?!

Vagy te jobban tudod, mint az állatorvosok? A kutya egy dologra vágyik az életben és az nem a szex és a gének tovább adása. Az kb. a 3. helyen van. Az első és legfontosabb, hogy szeretetet kapjon, hogy a gazdik mindennap hazajöjjenek, és velük foglalkozzanak.


Egy kis érdekesség a kutyaetológiából: Árva kutyakölyök, és árva farkaskölyök. A farkaskölyök előszeretettel választ kutya pótmamát, a kutyakölyök, pedig embert. Ez is mutatja, hogy a legtöbb kutya életében a gazdi, az ember a legfontosabb, nem pedig a fajtársak. :S


Lesz mondjuk 6 kiskutya. 3 mondjuk életreszóló gazdira talál, a másik három pedig vagy meghal, mikor megunják, vagy menhelyre kerül és ott hal meg. Mondjuk a 3ból 1 talál még magának egy rendes gazdit.


Gondold át!

2009. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ezen nemfogok tovább cseverészni.Nálam az egy alomnál nem lesz gazdi probléma az biztos.Szerintem annak aki nem akarja a kutyáját versnyekre vinni csak házi kedvencként tartja annak mindegy hogy milyen papirjai vannak.És hála istenek én olyan környéken lakók ahol a kutyákat mindenki házi kedvencként tartja,és mindenkinek nagy kertes családi háza van tehát a kutyának a legjobb hely.Az a bajotok hogy ólcsobban lehet hozzá jutni ugyan olyan szép kutyához.Én 30000-ft vettem a havanesemet és ugyanolyan szép és egészséges mint ha 100000-ft ért vettem volna,csak azért mert nincs törzskönyve?hidd el a legtöbb embert nem értekli a törzs könyv,ök az igazi gazdik mert nem a papirjáért szeretik a kutyájukat.
2009. aug. 21. 15:08
 20/22 anonim ***** válasza:
84%

2 x is meg kéne gondolnod hogy mit írsz , ha tudnád hogy az én tenyéssz kutyáimnak ki van nyalva még a valaguk is, padlófűtéses , saját külön épített házuk van !

Medencéjük és egyéb dolgok!

Én 1,5 évente 1 almot hozok le , és csak olyan kantól ami kitűnő minőségű , ha nem találom meg a megfelelő minősítéssel rendelkező kant akkor nem lesz alom !

Amint írtam több százezres, Külföldi kennelekből importált kutyáim vannak , nem holmi olcsó ki tudja honnan származó egyedem ,mint neked !

Gondolkozz el , mielőtt egy neves tenyésztőt leszólsz , és nem vagyok neked írogatni . Te elleted agyon a kutyád , és beteg selejtes kutyákat hozol le , én pedig nem sajnálom a pénzt arra hogy jó MINŐSÉGI kutyát vegyek meg .

2009. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!