Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon havanese lány kutyusoma...

Bichon havanese lány kutyusomat mikor szabad elöször fedeztetni, másfél éves múlt de még csak most fog másotszór tüzelni, szabad második tüzelésre, ha már másfél éves elmúlt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 09:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

És még valami!

Te miért mondasz ilyet ? Hogy én leszarom a kutyáimat?

Nekem neves kennelek is vesznek a kutyáimból továbbtenyésztésre ,és igen is nekem minden egyes kölyökről van információm , mert hozzám nem olyan emberek jönnek.

Külföldről is jönnek és a mai napig látom a kutyáim , mert szokásom látogatni őket !

Ja igen , és én nem hirdetek a neten hogy eladók , nekem előre le vannak foglalva a kölykök .

Mert tenyésztő vagyok!

És nem vagyok rászorulva az olyanokra mint te , nálam soha nem alkudnak a kölykök árából . Mert a minőségi kutyát 1x kell megfizetni!

2009. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsivagyok, h mire 8-10 hetsek lesznek a kutyusok és minimum 50 ezret költöttél oltásokra, féreghajtásra és kajára tudod e majd 30ért adni... A szaporító pont azért tud engedni az árból, mert nem tartja be az oltásokat és stb.-t...

Szóval gondold meg!

2009. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!