Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok Magyarországon...

Hol találok Magyarországon olyan kennelt ahol lehet kapni XXL Pitbullt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 00:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%
Se az AKC se az UKC nem ismer XXL pitbullt, mivel nincs! Ez csak az idiótáknak van kitatálva, mindenféle szteroidos meg felpumpált kutya, jajj de jól néz ki...Aztán a mája meg szétrobban, a veséi meg leállnak.
2012. dec. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
Kb annyi a hivatalis benne, amennyire az xxs yorki sztenderd :(
2012. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
64%

a kérdezőnek kb. annyi ideig tartott volna rákeresni a googlén mint ide beírni a kérdést.

Minden kutyából lehet XXL-eset csinálni szteroidokkal! Azok a kutyák nem véletlenül néznek ki úgy ahogy, kíváncsi lennék hogy min. a 8 éves kort megélik e ...

Itt még hála isten ezeket nem gyártják, de teacup yorkit és bich-yorkot stb...már hirdetnek:(

KEDVES KÉRDEZŐ KIVÁNCSI LENNÉK NEKED MIRE KELL A KUTYA, MIÉRT NEM ELÉG MONDJUK EGY NORMÁLIS HELYRŐL SZÁRMAZÓ PIBULL?

Ha egy kicsit utána néznél a pit sokkal szikárabb/szárazabb és vékonyabb a csontja mint a staffordshire terriernek!

2012. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
54%
De, sajnos már itt is gyártanak...Sok idióta meg veszi a beteg, rommá gyógyszerezett kutyát.
2012. dec. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%

Emberek!(vagyis akik szerint csak bunkó válaszok érkeznek)


Van egy standard. Ez is olyan, mint a mini yorki...Nem létezik!!! Egy méret létezik, azon belül vannak kisebb-nagyobb eltérések, amik még beleférnek a standardba. De olyan, hogy pitbull terrier XXL meg SX meg még ki tudja mi, NEM LÉTEZIK!!!! Úgyhogy ne okoskodjatok már, légyszi.

Ez a 7:32-esnek és 7:59-nek szól.

2012. dec. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Jó, de azért te is tudod, hogy szinte minden fajtában jóval robosztusabb az amerikai vérvonal. Sőt ugye akitából, meg bulldogból is nagyobb az amerikai. Szerintem simán van az USÁban XXI pitbull.
2012. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
66%
Van irreálisan nagytestű pitbull...telenyomva szteroiddal, stb. Ha ezekre mondják rá az XXL-t, oké. De alapból, ha a fajtát nézzük, és azon belül a standardot, nincsen se "esses" se "ikszikszelles" pitbull....
2012. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
74%

Itt egy "XXL-es" pitbull:

[link]


Futni tuti képtelen, harcolni szintén, és randa is...

2012. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%
Ez a kutya a képen előbb hasonlít egy négykézlábon álló kigyúrt pasira, mint kutyára....
2012. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
64%
Én ismertem több XXL "pitbullt" (sztem ezek már nem pitbullok) nagyjából 7 éves korukban elpusztulnak, mert annyira szét vannak cseszve. A testalkata összeegyeztethetetlen az élettel. Ha már pitbullt akarsz vegyél normális méretűt ami akár 15+ évig is veled lehet. Nem kell egy agyonpumpált légzési nehézségekkel, és ízületi problémákkal küzdő szerencsétlen állatokat vásárolni orrba szájba, mert milyen jó. De, hogy a kérdésre is válaszoljak, sima pitbull kennel is éppen egy-pár van sztem még nincs xxl.
2012. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!