Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Falkavezérségi problémák! Jól...

Falkavezérségi problémák! Jól kezelem?

Figyelt kérdés
A szomszédom örökbe fogadott egy 4 éves elkényeztetett kis Bichon bologneset,kb 2 hónapja. Most itt van nálunk kb 2 órára bizonyos okok miatt. Az én kutyám nyugisan fekszik a konvektor előtt,a kiskutya meg felugrik az ágyra és lepisili a tesóm ruháját!!!! Tesóm most jött haza a barátnőjétől ahol szintén van kutya és gondolom azért pisilte le mert érezte a szagukat. leordítottam és megráztam a grabancánál fogva,persze nem dúrván,aztán elkezdett rám vicsorogni. Na akkor lenyomtam a földre és úgy látszik nagyon hatásos volt mert kb azonnal abbahagyta a vicsorgást és vagy 5 percig a hátán,megadott pozícióba feküdt. azután felkelt és idefeküdt a székem alá.most is itt van.De ezt csak azért kérdezem mert az én kutyámmal soha semmi ilyen nem volt. Jól csináltam??

2012. dec. 6. 15:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól csináltad!

Én sem hagytam volna.

2012. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mintaszerű problémamegoldás :)
2012. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. dec. 6. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!