Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kutyátok neve? Milyen...

Mi a kutyátok neve? Milyen fajta? Mit tud megcsinálni? =)

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 20:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
A kutyánk neve Undine mi Nexinek hívjuk az egyszerűség kedvért, ő egy staffordshire terrier, most 2 hónapos, nagyon szépen hallgat a nevére,kezd leszokni a kezünk rágásáról, és már néha ugrálás nélkül várja a kaja adagját. Most van képzés alatt persze még csak játékosan. 28/F
2009. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Westi, nőstény és Szutyinak hívják, mert hiába fürdetem meg ő azonnal rohan a fűbe, homokba, sárba hemperegni. Nagyon szórakoztató kutya, viszont rengeteg figyelmet igényel és ki is kéri magának
2009. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Skójuhász, frau Junge a neve, hölgy, és fél a locsolókannától amit dokumentáltam is:

http://www.youtube.com/watch?v=RtaLqvT1AeI


Mást nem tud, csak szépen nézni :)

2009. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
=) biztosan nagyon aranyosak^^
2009. aug. 19. 20:52
 5/38 anonim válasza:
100%
A miénket Bogáncsnak hívják, mudi-pumi keverék. Tud táncolni (komolyan), többet jár két lábon mint négyen. :) Ha olyan kedve van le is ül vagy fekszik. :)
2009. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Név: Vacak

Fajta: Schnauzer keverék

Amit tud: Leülni ha mondom, meg felidegesíteni :D

2009. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Van egy spánielünk, kan, Oszkárnak hívják.

Tud pacsit adni, amúgy olyan együgyű, amilyennek a spánieleket tartják.

Szerencsére nem nekem kell vele foglalkozni, mert a hugomé.

2009. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
100%
Nekünk boxerünk van, két éves. Nérónak hívják. Nincs vágva a füle, szerintem úgy sokkal aranyosabb, és inkább boci feje van, mint vad. De az emberek nem szeretik, mert félnek tőle, pedig ha lent van, csak ugrál, meg pattog, mint egy őz. :) Father járatta kiképzésre, úgyhogy elég sok mindent meg tud csinálni. :)
2009. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Kis keverék kutyusom van, nagyon aranyos, mogyoróbarna színű. Lucky-nak hívják, mivel ha én nem fogadom be, akkor elaltatták volna:( Tanítás alatt van, de most már nem ugrál, lehet bottal játszani vele, hallgat a nevére.

16/L

2009. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Bundás, keverék, semmit
2009. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!