Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel jobb a kutya mint a macska?

Mivel jobb a kutya mint a macska?

Figyelt kérdés

Nekem kutyám van (személy szerint nem nagyon szeretem a macskákat) de mégis a mcska az elterjetteb háziállat! De hogy miért? Miért jó a macska? A macska semmit nem csinál:D


Szerinted mivel jobb a kutya mint a macska? Vagy fordítva!


2012. dec. 10. 08:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy tisztába a biológiával, akkor ne csodálkozz, ha mellényúlsz :) A macskákat és más állatokat is ivartalanítani kell, hogy ne legyenek kóbor, éhező, beteg állatok, és gondoskodni kell a sétáról,játékról. Képzeld el, hogy te vagy egész nap bezárva a lakásba, és nagy ritkán kimehetsz. Így már nem annyira vicces, mi?

Képzeld el a macskát, mintha te lennél. Ugye, így már nincsenek is olyan nagy vágyaik az állatoknak.

Másrészt a macska könnyebben tartható és tisztább és olcsóbb állat mint a kutya és ezért sokkal többen engedhetik meg maguknak.

Valószínűleg fel sem tetted azt a kérdést magadnak, hogy mit adtál bele a kapcsolatotokba. Mert az állatokat szolgának tekinted és nem hűséges segítőnek, aki, ha jól kezeled, a legjobb társaddá lesz.

Persze, ameddig olyan kegyetlenséggel bánunk az állatokkal, amelyek táplálnak , szolgálnak és vigyáznak minket (kezdve a csirkékkel, a lovakkal) akkor nem is csodálkozom, hogy egyesek csak az állatokban keresik a hibákat.

[link]

2012. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

mi az, hogy nem csinál semmit a cica? mit kéne csinálnia? és mit csinál a kutya, hogy az olyan sok mindent csinál? a cica is tud játszani, sőt. vadászik, az meg hülyeség, hogy nem hozzád hűséges. engem pl. keresett, amelyik nem is a mienk volt, hanem a ház közös cicája, miután elköltöztem otthonról. ugyanő egyszer talált egy kiscicát a kertben, jött hozzánk, szólt, hogy segítsünk rajta...ment le a lépcsőn, nézegetett hátra, és folyamatosan nyávogott, nézte, hogy követjük-e.

egy másik meg az utca végén szokta várni anyukámat a munkából hazajőve, és kísérte haza. de láttam a gazdit boltba kísérőt is.


egyébként meg buta vagy, igaza van az elsőnek,aki azt mondta, mintha a körtét meg az almát hasonlítanád össze. miért kell egy cicától kutyaviselkedést várni? a kutyától bezzeg senki nem várt macskaviselkedést.

2013. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ja,és azt meg honnan veszed, hogy a cica azért fújt rátok, mert nem ismert meg? szerintem csak még nem akart bemenni, ők önállóak, nem vagy nekik az isten.
2013. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 bogikatona válasza:

Ha azt gondolod hogy a macska semmit nem csinál akkor egy oltári nagy idióta vagy ... már bocsánat..

Nem értem, hogy miért kell a két állat között különbséget tenni..

Én személy szerint sokkal jobban szeretem a macskákat.

Nem igaz, hogy nem képes szeretni és ragaszkodni.. Sokkal jobban tud szeretni mint egy kutya.

Az hogy öntörvényű állat még jobb mit ha szolga állat lenne..

A kutya az van és kész.. A macska pedig azt csinál amit akar.. De mindig ott van ha szükséged van rá !!

Ja és mellékesen a kutyák iszonyú büdösek ellenben a macskáknak semmi szaga nincs!!

2014. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
En panelba lakom volt hogy a lepcsohazunkba tevedt egy cica sokaig ott volt, mindig a mi labtorlonkon fekudt mer en simogattam mindig kajat soha nem kapott csak torodest tolem es egesznap a labtorlonkon fekudt nem a szomszeden na ezt mivel magyarraz a kutyasok?:)
2015. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Es keresztanyamnkutyaja csak akkor jon oda hozzam ha kaja van nalam ha latja h nincs elmegy..
2015. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!