Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KUTYAS ANYUKAK a baba szuletes...

KUTYAS ANYUKAK a baba szuletese utan hogy csinaltatok?

Figyelt kérdés
Olyann anyukak valaszait varom akik tenyleg imadjak kutyaikat,esetleg tobb kutyusuk is van,hogy milyen volt a babaval es kutyaval a napotok?Marmint meg lehet oldani,hogy a kutyusokkal meg ugyanugy lehessen foglalkozni?ugy stresszelek,mert 4 kutyum van,es a setak nem fognak gondot okozni,viszont az egyutt jatszas,azt csak velem szeretik,imadunk egyutt jatszani,ez mar programma valt naponta.Meg lehet tovabbra is ezt oldani a baba erkezese utan is,legalabb napi 2x fel orat-oracskat, a setak mellett,mert azt megoldjuk babastol meg a ferjemmel.Nem szeretnek valtoztatni a napi rutinjukon.Es meg azt is szeretnem tudni,hogy ti engedtetek kutyatoknak hogy abba a szobaba is bemenjen ahol a baba van?Ezen kivul,az addigi dolgokbol miben valtoztattatok?Elore is koszonom a valaszokat!!
2012. dec. 12. 08:44
 1/5 Csivibaba ***** válasza:

Nekem még nincs gyerekem, viszont rengeteget gondolok arra, hogy miként lesz a legkönnyebb ,,megoldani,, ezt a helyzetet. Szerintem csak megszokás kérdése. Míg alszik a baba, vagy apa foglalkozik Vele, vagy elmennek sétálni, addig tudsz játszani a kutyákkal.

Nálunk most az a helyzet, hogy a kutya velünk alszik. Viszont én pár hónapig nem fogom beengedni a gyerek szobájába. Azt meg kell majd tanulnia, hogy oda nem mehet! Aztán ha picit nagyobb lesz (nyilván megkérdezem a dokit, hogy mennyi időt javasol) akkor mehet az ismerkedés. Viszont az elején is meg kell mutatni a babát a kutyának, és tudatosítani kell benne, hogy a baba ,,felette áll,,.

2012. dec. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs gyerekem, csak egy 10 évvel fiatalabb öcsém. Nálunk ez úgy volt, h kutya kizárva a gyerekszobából, séta anyával meg a babával együtt. Játék pedig mikor más foglalkozott a babával. De persze mivel mi többen voltunk annyira nem volt gáz, mert valaki mindig nyúzta a kutyát is...

De ne aggódj kialakul majd úgyis :)

2012. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sincs még gyerekem, de én is sokat gondolkodom, hogy hogy lesz, főleg hogy addigra a jelenlegi kettőről minimum háromra nő a kutyáim száma. Sétánál vagy a babát otthon hagyni apukával, vagy nem babakocsi lesz, hanem ilyen kenguru, amit az ember magára tud kötni. Legalább a gyerek is a szabad levegőn van:) Illetve szoktam a kutyáimmal bicajozni, az is megoldható kenguruval vagy gyereküléssel a bicajon. Ha már nagyobbacska, akkor ő is sétál majd velünk. A szobájába nem fogom a kutyákat beengedni, az tabu lesz. Szóval szerintem ügyesen meg lehet oldani.
2012. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zsuzsabazsa ***** válasza:
92%

Nekem van egy fiam. Mikor megszületett ugyanúgy csináltam mindent mint annak előtte. Csak már egyedül segítség nélkül mert a férjem lelépett. A sétáknál a gyereket is magammal kellett vinnem, mert nem mindig találtam embert aki vigyázzon rá. A kutyákat sosem zártam el, ők is a szobában voltak. Mikor már mászkált a földön a kutyák is tudtak rá figyelni. Ha a konyhában időztem és valamelyik kutya bejött és folyton hátrafelé nézett és rám, akkor én is kikukkantottam megnézni a gyereket.


A szukám tanította meg a gyereket arra, hogy nem püfölünk fakanállal kutyát.

2012. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 kutyám van. Idő marad rájuk mikor alszik a ygerek, illetve később már a gyerekkel együtt. Én a gyerekszobába nem engedem beőket, de minenhova máshova igen és sokat vannak együtt a fiammal, az abújik hozzájuk imádja őket.
2012. dec. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!