Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhászt vagy más fajtát?

Német juhászt vagy más fajtát?

Figyelt kérdés
Első kutyának mennyire ajánlatos német juhászt venni? Tapasztalat kutya téren valamilyen szinten már van.
2009. aug. 21. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

én ugy gondolom hogy teljesen mind1 milyen kutyát veszel elsőnek...akár németjuhászt, akár palotapincsit, szerintem mind1.

de ez az én véleményem

2009. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálkozhatsz vele nyugodtan. Csak legyél következetes, vigyázz hogy honnan veszed és akkor nagy baj nem lehet. Szerintem azért vagy egykét kutya aki nem való kedzőknek. De ez meg csak az én véleményem. :)
2009. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
A német juhász jó mert könnyen tanítható.És ha elérted nála,hogy te legyél a falkavezér semmi gondod nem lesz vele.Nem beteges jó választás szerintem!:)
2009. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2009. aug. 21. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

nem minden fajta való kezdőknek. van ami makacs, van ami furfangos és úgy veszi át az irányítást, hogy észre se veszed.

a juhász az jó. "szolga lelkű" kutya, azt lesi mit kér a gazdi tőle. legalábbis a jó tenyésztőtől hozott eb.

2009. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Szia.Nekünk is az elsö kutyánk németjuhász. Eleinte kicsit nehéz volt mert még sosem volt kutyánk.Elvittük oviba 6 . hónapos korátol hordjuk. Egyszerüen ,játékosan gyorsan tanul . Mi sokjat foglalkozunk vele a két fiam is . Sokat kell mert akkor unatkozik. ..Nem bántuk meg. De eggyet ne felejcs el a Főnök TE legyél.Mert olyan huncut is tud lenni hogy csak lesek nagyokat.És figyeld meg hogy honnan veszed mert nem mindeggy.Sok sikert és jo kutyázást.
2009. aug. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
nem a fajtától függ hogy való e első kutyának, vagy nem. egy harci kutyát is ajánlok bárkinek, mert attól hogy azt a fajtát éppen őrzésre, harcra vagy ilyesmire tanítják..attól még lehet belőle nevelni egy kis "yorkit" is :-) ugyanis addig egyik kutya sem öl, harap amég foglalkoznak vele, és amég nem arra tanítják. Nem a kutyától függ ez a dolog hanem a gazdától. Persze ha egy Németjuhász megharap, elvesztehetem a kezem, de ez nem azt bizonyítja hogy agresszívabb mint egy kisebb testű.
2009. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!