Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet? Rendbe fog még...

Mi baja lehet? Rendbe fog még jönni? :' ( Úgy félek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves nagytestű kutyánk. Eddig nem volt semmi baja, mostanában el kezdett hullani a foga, folyamatosan folyik a nyála, ami gyakran véres, az orra teljesen száraz, nagyon hörög, alig kap már levegőt, mert le van rakódva a torkára ilyen nyálkás valami, már ugatni se tud..:( és úgy vettem észre, mintha a torka meg lenne nagyobbodva, mintha meg lenne duzzadva neki..:( állatorvos csak hétfőn tud jönni..kibírja addig? esetleg adhatnék neki vaéamit, vitamint vagy akármit, ami javítana rajta?? :( kérlek segítsetek, nem akarom elveszíteni!
2009. aug. 21. 21:32
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy segítesz/segítetek!

ugyanúgy van ma is, nem rosszabbodott, már csak annak örülök! holnap jön az orvos, remélem minden rendben lesz! majd megírom, mit mondott, és mi lesz!

2009. aug. 23. 11:17
 22/28 anonim ***** válasza:
NAGYON SZORÍTOK!!! TEGNAP 08:26-OS!!!
2009. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
köszönöm :) holnap írok, mi történt!
2009. aug. 23. 21:56
 24/28 A kérdező kommentje:

elaltatták :'(

azt mondta az orvos, hogy daganata volt, és a fél tüdeje leállt. már csak szenvedett volna :(

2009. aug. 24. 19:25
 25/28 anonim ***** válasza:
Borzasztóan sajnálom, nincsenek szavak, amelyek ilyenkor megfelelőek lennének. Beteg kutyusomat egy hónapig ápoltam (azért tudtam a borogatást ajánlani), a kezemben halt meg. Ez két évvel ezelőtt történt, de még mindig nagyon hiányzik. Mindent megpróbáltam, hogy megmentsem, az utolsó percig bíztam a gyógyulásában (neki is daganata volt).
2009. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.Nekem a nyuszim halt meg márciusban azóta van új de nem pótólja mindennap eszembe jut.Gondolj arra , hogy már csak szenvedett volna.Nagyon sajnálom tényleg.
2009. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

köszönöm a nyugtató szavakat!

de nagyon hiányzik, és olyan rossz, hogy már nem tehetek semmit. és már sose fogom látni :(

2009. aug. 25. 06:57
 28/28 anonim ***** válasza:

08:26-os vok megint! nekem volt egy westim, egy németjuhászom, és egy 8 napig éllő yorkim! :'( a yorkinak veleszületett betegsége volt! a westim hasnyálmirirgy gyulladásban halt meg. 2008. máj. 13-ikán! a németjuhászom 14 éves volt, egyszer csak nem ébredt fel!

:'( még most is minden nap gondolok rájuk! de mindig lesz egy új élet aki talán a lelki társad lesz! godolj arra hogy csak szenvedett volna!hidd el szebb helyen van már ! :')

2009. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!