Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kitől tanulnál legszívesebben...

Kitől tanulnál legszívesebben a kutyákról/ kutyák képzéséről stb?

Figyelt kérdés

Inkább személyek érdekelnek és nem kutyaiskola nevek.

Lehet magyar és külföldi is.

Kíváncsi vagyok ki kitől tanulna a legszívesebben.

Én: Jan Fennel, Ivan Balabanov, Keller Zoltán, Benke András, Mányik Ricsi

Ti?


2012. dec. 16. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Magyarok közül: Radics Zsolt, Kivágó Arnold, Suszter Ferenc

Külföldiek közül leginkább Mia Skogster az akinek a módszere hozzám a legközelebb áll és akitől legszívesebben tanulnék, de egy Peter Scherk féle "továbbképzésre" is nagyon szívesen elmennék.

2012. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sok mindenki elhangzott itt, én Carren Pryiort említeném még meg. Hazaiak közül nekem tanításban Benkő Fruzsi, nevelésben meg Zsoldos Mariann módszere tetszik. Na és Csányitól is szívesen tanulnék, annak ellenére, hogy maga is elismeri, hogy neveletlenek a kutyái, de azért elég sokat tud a kutyákról.
2012. dec. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csányi Vilmos professzor úrtól,és az utódjától Miklósi Ádám professzortól :)

ELTE kutyaetológiai tanszék :) na ők aztán értenek hozzá,hiszen a viselkedést vizsgálják. persze azért Cesare Millanal is szívesen elbeszélgetnék párszor.

mert vannak, akik tudnak!

2012. dec. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jan Fennel mindenféleképpen, mert alkalmazom az ő által leírtakat sikerrel.


Illetve még Csányi doki is mert olyan nagyon szeretem az írásait. Érdekes ember:)

2012. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!