Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért rágja szét a...

A kutyám miért rágja szét a bódéját? (kép)

Figyelt kérdés

8 éves kan, nincs megkötve, 800m2 kertes ház, rendesen kap enni és még sosem csinált ilyet. Igaz az idén nyáron kirágott néhány szőlőtövet, málnát, szedret...KÉP: [link]

Valami tanácsot ha tudna valaki adni, megköszönném.



2012. dec. 17. 13:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A gyereked, ha már nem gondoskodik róla, keressen egy új helyet a kutyának. Addig keressen, míg nem talál. Az ételét is neki kéne elvileg fizetni, hisz ő vette, az csak szerencsére, hogy most van helye a kutyának.
2012. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Vagy a lányod keressen valakit, aki mozgatja a kutyát, elviszi sétálni vagy valami és természetesen fizesse is ki. Meg kell tanulni felelősséget vállalni. Nem a szülőre hagyni egy állatot, etesse, gondozza.
2012. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Csatlakozom "szeretekfőzni"-hez.

A lányod vállalja érte a felelősséget! Egy ilyen kutyát is simán lehet tartani gyerek mellett panelban, megfelelő elhivatottsággal és a kutya iránt érzett szeretettel!

Mindenképpen keressetek neki új gazdát, vagy a fajtamentőket is megpróbálhatjátok.

2012. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Legalább az amstaffrescue várólistájára próbáljátok felvetetni, tőlük rossz helyre nem kerül: [link]


Egyébként tökéletesen megértem, hogy mennyire rossz együtt élni egy olyan kutyával aki rombol, feszült. És amikor már ennyire tele van egy kutya energiával, akkor egyáltalán nem együttműködő, marha nehéz vele kommunikálni. Így meg tényleg nem jó együtt élni se a kutyának az emberrel, se az embernek a kutyával.


De tudod mennyi örömöt is tud szerezni? HA valahogy meg tudjátok oldani, hogy le legyen fárasztva, és az után tudnátok vele foglalkozni, meglepődnétek, hogy mennyire együttműködő is tud lenni. Egy ilyen idős kutya már nem is olyan nagyon nehéz eset, mert iszonyatosan hálásak minden (korábban meg nem kapott )törődésért...

2012. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

13-as: ezt panelban tartani képtelenség, szabadban iszonyatos szaga van. Legalábbis a jó orrú emberek számára. Zárt helyen pláne. Nyáron a hőségben minden nap fürdettük.

14-es: szeretjük, kutyaként játékos, örül, ha velünk van. Ha kinn vagyunk a kertben mellénk telepszik, ha bent, a teraszajtó előtt fekszik. Tudom, hogy társaság hiánya van de a lakásba nem fogom beengedni. Láttam egy-két kutyás lakást.

2012. dec. 18. 08:40
 16/18 anonim ***** válasza:

Akkor mi lesz a kutyával? Melyik megoldás lenne a jó? Kapott jó párat.

Én is láttam jó pár kutyás, macskás lakást, tisztább, rendesebb lakások, mint jó pár emberé.

2012. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
55%

A kutya azért büdös, mert nincs rendesen ápolva...nekem kinti-benti kutyám van, évente talán ha 1szer!!! fürdik, és nem büdös!!!

Igaz, nyáron volt szaga, mert naponta kétszer úszott a Dunában...akkor ha nem is láttam, hogy bejött a lakásba, de éreztem :D de ez más tészta...

Panelban is lehet kutyát tartani. De mivel mindenki szarik nagy ívben szerencsétlen kutyára, persze, hogy tombol-rombol...a fajtamentőkkel vegyék fel a kapcsolatot!!!

2012. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Remélem az altatást,és az utcára dobást nem gondoltad komolyan. Keress neki egy rendes gazdit. Ja és ez a kutya soha nem volt : staffordshire bull terrier. .
2012. dec. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!